🇬🇧🇱🇻REVIEW | BELLAPIERRE Mineral Mascara

peppercakes-bellapierre-0083-web.jpg

🇬🇧ENG I've already mentioned in the previous post my desire to use more natural beauty products. While a good natural skincare range is not hard to find, I feel like there is another story with make-up. Or, precisely, I felt until I was introduced to mineral make-up brand Bellápierre. Just scrolling through their shop page made me gasp in excitement and happiness that so many colorful, bold and interesting products can actually be natural ! But today I am starting with basics and trying out Bellápierre Volumizing Mascara which right now is my only go-to everyday mascara.

🇱🇻LAT Jau minēju iepriekšējā rakstā, ka vēlētos pēc iespējas vairāk lietot dabīgu kosmētiku. Kamēr ādas kopšanas lauciņā piedāvājums ir diezgan plašs, ar dekoratīvo kosmētiku ir cits stāsts. Vai, pareizāk sakot, bija, kamēr es neiepazinu minerālās kosmētikas zīmolu Bellápierre. Vien apskatot viņu internetveikalu, aizraujas elpa un sirds līksmo sajūsmā par to, ka tik daudz interesantu, spilgtu un krāsainu produktu var būt dabīgi ! Taču šodien sāku ar pamatiem un izmēģinu kuplinošo skropstu tušu Bellápierre Volumizing Mascara, kura šobrīd ir mana vienīgā un mīļākā ikdienas tuša.

peppercakes-bellapierre-0073-web.jpg

Bellápierre Volumizing Mascara
cruelty-free / natural

🇬🇧ENG Those who follow me for some time already know that I prefer very subtte and natural mascaras and you guessed it - this is the case. Bellápierre Volumizing Mascara enhances and defines lashes without making them clumpy. Clasically shaped bristle brush is easy to work with and perfectly suits my eye shape and size. As for promised volumizing effect - do not expect wonders because mascara gives a bit of lenghts and bit of volume. I have not tested the mascara in extreme conditions but so far it lived through windy and rainy September weather very well not giving me any smudges under eyes, but still can be easily washed away with pretty much any make-up remover. Oh, and did I mention that it is made of natural minerals - how cool is that ?

🇱🇻LAT Tās, kuras man seko jau kādu laiciņu, zina, ka dodu priekšroku skropstu tušām ar maksimāli dabisku efektu, un jūs pareizi sapratāt - šī ir tieši tāda. Bellápierre Volumizing Mascara lieliski izceļ un atdala skropstas, nepadarot tās saķepušas. Klasiski veidotā sariņu birstīte ir ērti lietojama un perfekti der manai acu formai un izmēram. Runājot par solīto kuplinošo efektu, es neiesaku sacerēties uz brīnumiem, jo skropstu tuša piešķir nedaudz garumu un nedaudz apjomu. Neesmu to testējusi ekstrēmos laikapstākļos, taču vējaino un lietaino septembri tā izdzīvoja godam, ne rezi neatstājot mani ar pandas acīm. Tuša bez liekas piepūles nomazgājas ar ikvienu make-up noņemšanas līdzekli, kas viennozīmīgi ir liels pluss. Ak, un vai es minēju, ka tā ir veidota no dabīgiem minerāliem - how cool is that ?

peppercakes-bellapierre-0066-web.jpg

🇬🇧ENG Bellápierre Cosmetics is a mineral make-up company founded in 2005. 100% mineral cosmetics ensures that your face not only looks but also feels amazing as these hypoallergenic products are made of highest quality ingredients and do not contain parabens or unecessary fillers. Bellápierre Cosmetics is marked with Leaping Bunny logo as well as granted with several awards in field of natural beauty products. Feeling super excited to try other products from the brand as well !

🇱🇻LAT Bellápierre Cosmetics ir minerālās kosmētikas kompānija, radīta 2005. gadā. 100% minerālā kosmētika liek sejai ne vien izskatīties, bet arī justies lieliski, jo šie hipoalerģiskie produkti ir veidoti no augstākās kvalitātes sastāvdaļām un nesatur parabēnus vai liekas aizpildītājvielas. Bellápierre Cosmetics ir atzīmēta ar Leaping Bunny logo kā arī saņēmusi vairākus apbalvojumus dabīgās kosmētikas lauciņā. Šis ir zīmols, kurš noteikti paliek manā iepirkumu listē !

SHOP INTERNATIONAL Bellápierre long lasting volumizing mascara €20
SHOP IN LATVIA bio.lv 

IN PARTNERSHIP WITH BIOTĒKA


YOU MAY ALSO ENJOY