🇬🇧🇱🇻REVIEW | ANNE NATURE Shampoo, Conditioner & Nurturing Balm

peppercakes-anne-nature-1118.jpg

🇬🇧ENG Lately I've been really enjoying discovering new, small brands that make high-quality, natural (and cruelty-free, obviously) products. Translated as Mother of Nature in Turkish, Anne Nature is a local Latvian cosmetics brand that offers range of 6 products, covering all the basis of skincare and shower needs. Organic and natural ingredients makes these products a perfect option even for most sensitive cosnumers as pregnant women, mothers, babies and kids. 

🇱🇻LAT Man vienmēr ir liels prieks iepazīties ar jauniem, maziem zīmoliem, kuri ražo augstas kvalitātes, dabīgus (un, protams, cruelty-free) produktus. Anne Nature (starp citu, tulkojumā no turku valodas nosaukums nozīmē Dabas Māte) piedāvā 6 produktu līniju, aptverot ādas un matu kopšanas pamatvajadzības. Organiskās un dabīgās sastāvdaļas padara šos līdzekļus par lielisku izvēli pat pašiem jutīgākajiem cilvēkiem kā sievietēm gaidībās, māmiņām un viņu mazuļiem.

peppercakes-anne-nature-1132.jpg

ANNE NATURE
Nourishing Hair Conditioner

cruelty-free / natural

🇬🇧ENG I feel like shampoo without condioner is like an unfulfilled half and you can not really evaluate one without other. This cream like formula nourishes hair with argan oil, which contains vitamins, antioxidants and essential fatty acids, coconut oil that strengthens and restores hair as well as valuable oils in combination with linden and rose flowers that restores hair cuticle, nourishes the roots of the hair and makes it smooth. Sounds great ? Well, it is ! The conditioner delivers everything it promises, making hair silky, soft and shiny but still holding my natural curls. Already familiar orange notes are enriched with sweet aroma that does not linger on hair for long.

🇱🇻LAT Es uzskatu, ka šampūns un kondicionieris ir divas nesaraujamas daļiņas un vienu bez otra ir grūti novērtēt. Šī krēmveida formula rūpējas par matiem, pateicoties sastāvā esošajai argāna eļļai, kas ir vitamīnu, antioksidantu un neaizvietojamo taukskābju avots, kokosriekstu eļļai, kas spēcina un atjauno matus kā arī vērtīgo eļļu kombinācijāi ar liepziedu ekstraktu un rožūdeni, kura nogludina un atjauno matu kutikulu šķiedras, pabarojot arī matu saknes. Izklausās labi ? Tā tas arī ir ! Kondicionieris izpilda visu solīto, padarot matus zīdaini maigus, spīdīgus, bet noturot manas dabīgās lokas. Jau pazīstamais apelsīnu aromāts ir papildināts ar saldām notīm, kas ātri izplēn pēc matu mazgāšanas.

ANNE NATURE
Delicate Hair & Body Wash

cruelty-free / natural

🇬🇧ENG This was my first time using a hair and body wash 2in1 and, to be honest, I still can't get over the impression that I am washing my body with hair shampoo (but it's all in my head, right ?). Light and delicate gel like formula is enriched with Rose water and linden flower water (softens and soothes the skin),  chamomile and calendula extracts (purifys and regenerates) and and plum extract (hydrates, restoring the skin’s natural moisture balance). To cover my shoulder lenghts hair, it takes at least 3-4 pumps as they are quite small and clearly made for baby proportions. It takes a bit of work and water to make shampoo foam, nevertheless it does its job very well. And, of course, need to mention very light and pleasent freshly squeezed orange smell !

🇱🇻LAT Par šampūniem un ķermeņa mazgāšanas līdzekļiem 2vienā esmu jau dzirdējusi, bet pati lietoju pirmo reizi, tāpēc visu laiku nepameta dīvainā sajūta, ka kaut kas nav tā, jo mazgāju ķermeni ar šampūnu (bet tas viss ir tikai galvā, vai ne ?). Vieglā gēlveida formula ir bagātināta ar rožūdeni, liepziedu ziedūdeni (mīkstina un nomierina ādu), kumelīšu un kliņģerīšu ekstraktiem (attīra un atjauno) un
plūmju ekstraktu (palīdz atjaunot ādas dabīgo mitruma līdzsvaru). Maniem plānajiem, plecu garuma matiem ir nepieciešamas 3-4 dozatora devas, kuras ir salīdzinoši nelielas - šķiet, ka paredzētas bērnu proporcijām. Šampūns neputo uzreiz, bet pēc nelielas piestrādes, taču savu darbu veic ļoti labi. Un, protams, nevaru neatzīmēt vieglo un ļoti patīkamo svaigo apelsīnu aromātu !

peppercakes-anne-nature-1129-web.jpg
peppercakes-anne-nature-1137.jpg

ANNE NATURE
Intensive Nurturing Balm

cruelty-free / natural

🇬🇧ENG When it comes to winter time I feel like everyone needs some kind of super nourishing multi-use product that will save during the dry skin emergencies. Reminding me of MADARA DD Balm, this cream is intended for universal use - on lips, hands and feet, as well as any dry skin areas on body. Active ingredients - cocoa butter, shea butter, sunflower oil, parsley, linden flower, cranberry, quince, calendula, chamomile and plum extracts, Vitamin E, calms, restores, protects and nourishes both adults' and kids' skin. As for aroma - a mix of sweet and citrusy-fresh reminds the smell of hair conditioner. Although texture feels quite rich, the balm absorbes very fast, leaving skin glowing but not oily and feels ver-ry good.

🇱🇻LAT Aukstajos mēnešos katrai ir nepieciešama viena tāda tūbiņa ar universālu līdzekli, kurš paglābs sausas ādas katastrofu gadījumā. Līdzīgs MADARA DD krēmam, arī šis balzāms ir lietojams gan uz lūpām, gan rokām, pēdām un jebkurām citām sausām ķermeņa daļām. Aktīvās vielas - kakao sviests, šī sviests, pētersīļu, liepziedu, dzērveņu, cidoniju, kliņģerīšu, kumelīšu un plūmju ekstrakti, E vitamīns, rūpējas par ādas barošanu, nomierināšanu, atjaunošanu un aizsargāšanu. Starp citu, saldais aromāts ar svaigajām citrusu notīm ļoti atgādina matu kondiconieri. Balzāma tekstūra ir diezgan bagātīga, bet vieglāka par iepriekšminēto MADARA krēmu. Tā atrī iesūcas ādā, piešķir tai starojumu, bet neatstāj taukainas paliekas. Un rada ļo-oti patīkamas sajūtas uz ādas !

🇬🇧ENG First introduction to Latvian, ECOCERT certified brand Anne Nature went really well ! Products are simple, delicate yet deliver everything they promise. While nice packaging is appealing to grown ups, formulas are gentle enough to be used on babies skin. The fact that products are suitable for all skin and hair types, both women and men and all age ranges, makes them perfect for family use.

🇱🇻LAT Pirmā iepazīšanās ar Latvijā ražoto un ECOCERT sertificēto zīmolu Anne Nature noritēja ļoti veiksmīgi ! Produkti ir vienkārši, delikāti un piepilda visu solīto. Kamēr iepakojums ir vilinošs pieaaugušajiem, formulas ir pietiekoši maigas, lai tiktu izmantotas pat uz bēbīšu ādas. Tas, ka produkti ir piemēroti ikvienam ādas un matu tipam, gan sievietēm, gan vīriešiem kā arī jebkuram vecumam, padara tos par perfektu izvēli ģimenēm.

SHOP
ANNE NATURE Delicate Hair & Body Wash €10.00 | 200 ml
ANNE NATURE Nourishing Hair Conditioner €10.00 | 200 ml
ANNE NATURE Intensive Nurturing Balm €9.00 | 60 ml


YOU MAY ALSO ENJOY