🇬🇧🇱🇻REVIEW | COSLYS Facial Cleansing Water With Organic Rose

peppercakes-coslys-9984-web.jpg

🇬🇧ENG After my transition to cruelty-free beauty I feel like a whole new world opened to me. Or to be precise - a door to a new corner that I previously was too busy to visit. Choosing products from cruelty-free brands has become unnegotiable, however, I am trying to make a step further, opting for more natural formulas when possible. One of my recent discoveries that I've been using every evening to remove make-up is this Facial Cleansing Water by a French brand COSLYS that is cruelty-free, vegan, 99.19% natural and comes in a recycable packaging !

🇱🇻LAT Pēc pārejas uz cruelty-free kosmētiku man ir sajūta, ka pavērusies jauna pasaule. Vai precīzāk sakot, ir atvērušās jaunas durvis uz telpu, kurai agāk steigā skrēju garām. Bez jautājumiem pērku skaistumkopšanas produktus tikai no zīmoliem, kuri neatbalsta testēšanu uz dzīvniekiem, taču nu jau cenšos spert nākamo soli, dodot priekšroku maksimāli dabīgam sastāvam, kad iespējams. Viens no maniem jaunākajiem atklājumiem ir ir Attīrošais Ūdens ar Organisku Rožu ekstraktu no franču zīmola COSLYS, kas ir ne vien cruelty-free, bet arī vegāns, uz 99.19% dabīgs un tiek pasniegts pārstrādājamā iepakojumā !  

peppercakes-coslys-9978-web.jpg

COSLYS FACIAL CLEANSING WATER
WITH ORGANIC ROSE

CRUELTY-FREE / NATURAL / VEGAN / RECYCABLE

🇬🇧ENG Let me spill all beans at the beginning and tell you that this is one of the best make-up removers I have EVER tried. Specially structured water is infused with organic rose, cotton, aloe vera and wild pansy extracts, as well as 100% natural perfume. It perfectly removes make-up from face and eyes, leaving skin hydrated, calm and soft, not causing any irritation even on sensitive parts or eyes. Facial water is applied with cotton pad - I usually use 2 pads for both face and eyes, and do not need to be rinsed (however, I do rinse because well... it's me). Those who are not fans of rose smell like myself, I can reassure that aroma is very mild and fades away quickly. This particular water is made for dry & sensitive skin but the brand offers similar products for other skin types too. Definetely worth to try !

🇱🇻LAT Atklāšu visas kārtis uzreiz un bez liekām ceremonijām paziņošu, ka šis ir viens no labākajiem kosmētikas noņemšanas līdzekļiem, kuru esmu mēģinājusi. Īpaši strukturētais ūdens ir bagātināts ar organisko rožu, kokvilnas, alvejas un savvaļas vijolīšu ekstraktiem, kā arī 100% dabīgiem aromatizētājiem. Tas perfekti attīra ādu gan no sejas, gan acu make-up, vienlaicīgi mitrinot, mīkstinot un nomierinot to (nekādas karinājuma sajūtas acīs vai uz jutīgajām sejas daļām !). Attīrošais ūdens ir jāuzklāj ar vates plāksnītes palīdzibu - man parasti aiziet 2 plāksnītes uz seju un acīm kopā, un to nav nepieciešams noskalot (taču es tāpat noskaloju ar ūdeni, jo, nu... tā esmu es). Ja arī jūs neesiet rožu smaržas fanes kosmētikas līdzekļos, varu nomierināt - aromāts ir ļoti viegls un ātri izgaro. Es lietoju attīrošo ūdeni no līnijas sausai un jutīgai ādai, taču zīmols piedāvā tamlīdzīgas altenatīvas arī citiem ādas tipiem. Noteikti izmēģināšanas vērts !

peppercakes-coslys-9980-web.jpg

YOU MAY ALSO ENJOY