🇬🇧🇱🇻REVIEW | FLORAME Soothing Moisturizing Cream For Sensitive and Atopic Skin

peppercakes-florame-0014-copy.jpg

🇬🇧ENG Finding a good face cream that suits all of your skin's needs is like... I can not even express how important (and sometimes difficult) it is. To be honest, I have never had problems with breakouts during my teen years and though it may sound like a blessing (well, I can't deny, it was pretty cool !), because of that I did not pay a lot of (to be precise - any) attention to my skincare. Definetely one of my life regrets ! So, righ now I am dealing with dry to ver-ry dry skin depending on weather conditions and my water intake as well as annoying redness all around nose, chin and cheek area. Without exaggeration, when I find a good face cream, I feel very happy. And want to tell everyone about it. For last month I've been feeling pretty happy because I've found the wonderful face cream by French brand Florame.

🇱🇻LAT Laba sejas krēma atrašana ir... es pat nevaru aprakstīt cik svarīga (un dažreiz arī sarežģīta). Godīgi sakot, tīņu gados man nebija nekādas lielas problēmas ar izsitumiem, un, lai gan tas skan kā Dieva dāvana (labi, nevaru noliegt, ka tas BIJA patīkami), man īsti nebija iemesla un motivācijas pievērsties sejas ādas kopšanai. Viena no manām dzīves nožēlām ! Šobrīd es sadzīvoju ar sausu līdz ļo-oti sausu sejas ādu, atkarībā no laikapstākļiem un uzņemtā ūdens daudzuma, kā arī apsārtumiem uz deguna, zoda un vaigiem. Bez lieka pārspīlējuma, atrodot labu sejas krēmu, es tiešām jūtos laimīga. Un visiem par to stāstu. Pēdējā mēneša laikā es jutos diezgan laimīga un par iemeslu tam kļuva iepazīšanās ar sejas krēmu no franču zīmola Florame

FLORAME Soothing Moisturizing Cream
CRUELTY-FREE / NATURAL

peppercakes-florame-9997-copy.jpg

🇬🇧ENG Specially made for sensitive and atopic skin, this face cream moisturises and soothes, gradually reducing the redness. Light and fragrance free formula glides on skin easily and sinks in few minutes not leaving any residue. Except the slightly weir feeling like I have a thin layer of glue on my face that makes it tight... However, a few massage movements and its back to normal. Not that I am concerned with the fact - just letting you know ! The cream contains Organic Floral waters, Spring water as well as Almond oil and complex of natural sugars that limit skin's water loss and retain moisture level during a whole day. The cream works as well with primers as with foundation alone. On less important note - I really appreciate the white and pink packaging with rose gold titles ! Basically this product combines everything I want right now - a simple cream with no fragrance, made from natural ingredients, that does it's job very well.

🇱🇻LAT Īpaši radīts jutīgas un atopiskas ādas kopšanai, šis krēms lieliski mitrina un nomierina ādu, laika gaitā arī samazinot apsārtumus. No smaržvielām brīvā krēmveida formula viegli klājas uz ādas un pilnībā iesūcas pāris minūšu laikā, neatstājot nekādas taukainas paliekas. Izņemot nedaudz dīvainu sajūtu it kā man uz sejas būtu plāna līmes kārtiņa... Nekas tāds, ko nevarētu labot pāris grimases vai vieglas masāžas kustības. Mani personīgi šis fakts neuztrauc, bet vienkārši vēlējos jūs brīdināt! Krēma sastāvā atradīsi organiskus ziedūdeņus, kā arī bioloģisku saldo mandeļu eļļu un dabīgo cukuru kompleksu, kuri neļauj ādai zaudēt mitrumu un saglabā tā līmeni visas dienas garumā. Krēms vienlīdz labi sadarbojas kā ar make-up bāzēm, tā ar tonālajiem krēmiem. Mazāksvarīgi, bet tomēr - nevaru nepriecāties par balti-rozā iepakojumu ar rozā zelta burtiņiem ! Šis produkts apvieno visu, ko es šobrīd meklēju - vienkāršs krēms bez smaržas, veidots no dabīgām sastāvdaļām, kurš lieliski veic savu darbu.

peppercakes-florame-0006-copy.jpg

SHOP FLORAME Soothing Moisturizing Cream €15.50 / 50 ml

IN PARTNERSHIP WITH Biotēka


YOU MAY ALSO ENJOY