🇬🇧🇱🇻REVIEW | JOHN MASTERS ORGANICS Geranium&Grapefruit Body Lotion & Lime&Spruce Hand Cream

peppercakes-john-masters-organics-2480.jpg

🇬🇧ENG Luckily I have normal skin on my body that does not require religious moisturizing (thus made me a lazy Sunday-I-need-to-pamper-myself gal) and, moreover, allows me to slather it in pretty much any fragranced lotion / cream / oil. Nevertheless, I am becoming more and more picky about what I put in and on my body, so besides pleasent aroma and enjoyable application, the product has to have max natural ingredient list.

🇱🇻LAT Par laimi man ir normāla ķermeņa āda, kas neprasa fanātisku ikdienas mitrināšanu (padarot mani par slinko ir-svētdiena-jāuzfrišina-sevi personu), kā arī ļauj smērēt uz sevis praktiski jebkādu, arī stipri smaržojošu losjonu / krēmu / eļļu. Neskatoties uz to, es aiz vien vairāk pievēršu uzmanību tam, ko lieku ķermenī un uz tā, tāpēc, izvēloties ādas kopšans līdzekļus, man ir svarīgi ne tikai baudas faktori (smarža un tekstūra), bet arī maksimāli dabīgs sastāvs.

JOHN MASTERS ORGANICS Geranium&Grapefruit Body Lotion
cruelty-free / organic / recycable

peppercakes-john-masters-organics-2490.jpg

🇬🇧ENG Packed with bunch of oils and plant extracts, this all over body lotion provides great deal of moisture, making the skin instantly feel very silky and smooth. One of the most lightweight formulas I’ve ever used absorbs quickly (I mean, ‘while you get to the chest area, legs are good to go’ quickly) not leaving any residue or trace on the surface. Fresh smell with citrus notes will leave a light trace on the body that fades away during the day. My perfect choice for upcoming summer months !

Elements of beauty :

 • geranium flower - helps to soothe for more radiant-looking skin;

 • grapefruit - rich in vitamins A and C and has anti-aging properties;

 • coconut oil - retains moisture.

SHOP JOHN MASTERS ORGANICS Geranium&Grapefruit Body Lotion $18

🇱🇻LAT Bagātināts ar lērumu dažādu eļļu un augu ekstraktu, šis ķermeņa losjons lieliski mitrina ādu, acumirklī padarot to zīdaini maigu un gludu. Viena no visvieglākajām formulām, kuru esmu lietojusi, ļoti ātri uzsūcas ādā (tik ātri, ka nonākot līdz dekoltē, kājas jau ir pilnībā nožuvušas), neatstājot nekādas pēdas aiz sevis. Svaigā smarža ar citrusa notīm atstāj neuzbāzīgu vēsmu uz ķermeņa, kas dienas laikā izgaro. Mana perfektā izvēle tuvojošajai vasarai !

Skaistuma elementi :

 • ģerāniju ziedi - palīdz nomierināt ādu un piešķir tai starojumu;

 • greipfrūts - rūpējas par ādas jauneklīgu izskatu, pateicoties vitamīniem A un C;

 • kokosriektu eļļa - saglabā mitruma līmeni.

CENA JOHN MASTERS ORGANICS ģerānijas un greipfrūtu ķermeņa pieniņš €18.50

 

JOHN MASTERS ORGANICS Lime&Spruce Hand Cream
cruelty-free / organic / recycable

 

🇬🇧ENG If there is one product I have never been a fan of, it is hand cream. Probably because when I was a kid, my hands got so dry that skin cracked and even showed some blood, so my Mom had to force me to use hand cream (don’t blame ya’, Mom !). I hated the sticky and slicky feeling and even now most of the times I choose to soothe my hands in body lotion instead of a hand cream (how to fool yourself 101). Just a #minuteofsharing so you can understand why I am not head over heels about this objectively very good product. This particular hand cream fully absorbes in few minutes, hydrating and nourishing the skin very well, so despite my inner resitance, I can announce that the tube is half-way empty. 

Elements of beauty :

 • lime peel oil - brightens skin tone, calms irritation;

 • spruce needle oil - soothes dry, sensitive skin;

 • geranium and sunflower seed oils - restore skin;

 • palmarosa - calmes and soothes;

 • rosemary - reduces appearance of dark spots.

SHOP JOHN MASTERS ORGANICS Lime&Spruce Hand Cream $14

peppercakes-john-masters-organics-2494.jpg

🇱🇻LAT Ja ir viens skaistumkopšanas produkts, ar kuru man nekad nav salikušās attiecības, tas ir roku krēms. Droši vien tāpēc, ka no bērna dienām man bija ļoti sausa roku āda - tik sausa, ka pat plaisāja līdz asinīm, un mamma ar varu smērēja roku krēmu (un kurš viņu var vainot ?!). Es necietu lipīgo un slideno sajūtu uz plaukstām, un vēljoprojām visbiežāk izvēlos apkopt rokas ar ķermeņa losonu nevis roku krēmu (kā pašai sevi apmuļķot 101). Vienkārši #atklātībasminūte, lai jūs saprastu, kāpēc nelecu sajūsmā par, objektīvi vērtējot, ļoti labu produktu. Šis roku krēms pilnībā iesūcas ādā pāris minūšu laikā, mitrinot, barojot un nomierinot to, tāpēc, neskatoties uz savu iekšējo pretestību, varu paziņot, kas tūbiņa ir jau pa pusei tukša.

Skaistuma elementi :

 • laima miziņas eļļa - padara ādas toni gaišāku, mazina kairinājumu;

 • egļu skuju eļļa - nomierina sausu, jutīgu ādu;

 • ģerāniju un saulespuķu sēkliņu eļļas - atjauno ādu;

 • palmu roze - nomierina ādu;

 • rozmarīns - samazina pigmentācijas plankumus.

CENA JOHN MASTERS ORGANICS laima-egļu roku krēms €15.50

ABOUT THE BRAND

🇬🇧ENG JOHN MASTERS ORGANICS is a luxury organic beauty brand founded in 1991 by a New York celebrity stylist John Masters. With its slogan ‘feel good about looking good’ it provides full range of hair, skin, and body products with organic and wild-crafted ingredients, using 100% recyclable packaging and earth-friendly production methods.

🇱🇻LAT JOHN MASTERS ORGANICS ir luksusa klases organisku skaistumkopšanas produktu zīmols, kuru 1991. gadā Ņujorkā radīja slavenību stilists Džons Masters. Tā klāstā atradīsi pilnu spektru ar matu, ādas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem. Organiskas un savvaļā iegūtas sastāvdaļas, 100% pārstrādājams iepakojums un videi draudzīgas ražošanas metodes padara John Masters Organics produktus par bez-grēka luksusa precēm.

IN PARTNERSHIP WITH BIOTĒKA


YOU MAY ALSO ENJOY