🇬🇧🇱🇻REVIEW | LOGONA Deep Cleansing Micellar Water

peppercakes-logona-micellar-water-1544.jpg

🇬🇧ENG If back in days I thought that there is nothing cooler than having rows and rows of products in my shelves (aka home version of a beauty shop), now I am dreaming about minimal beauty routine with few excellent products. This is why I especially love multifunctional products, that combine few steps but take less space in bathroom. Like this micellar water that can be used to remove make-up and clean the skin.

🇱🇻LAT Ja kādreiz man likās, ka nevar būt nekas foršāks kā plaukti pilni ar burciņām un flakoniņiem (aka veikals mājās), tad tagad es sapņoju par maksimāli minimālu skaistumkopšanas rutīnu. Tieši tāpēc man patīk multifunkcionāli produkti, kas aizvieto vairākus soļus, bet aizņem maz vietas, kā piemēram, micelārais ūdens, kurš gan noņem dekoratīvo kosmētiku, gan attīra ādu.

LOGONA Deep Cleansing Micellar Water
CRUELTY-FREE / NATURAL / VEGAN

peppercakes-logona-micellar-water-1552.jpg

🇬🇧ENG Suitable for all skin types, including sensitive, as well as contact lens wearers, this micellar water gently and effectively cleanses skin from make-up, dirt and sebum. Great product to use both in mornings and evenings.

Active ingredients :

  • Bio-aloe extract - moisturizes the skin, works against irritation and has wound healing properties, also increases the self-healing of sunburn and provides slight UV-protection;

  • bio-Damascene Rose extract, exclusively obtained from plucked petals, has a soothing, anti-inflammatory and wound healing effect. It moisturizes, refreshes and cleans the skin.

SHOP LOGONA Deep Cleansing Micellar Water €6.95

 

🇱🇻LAT Piemērots visiem ādas tipiem, tajā skaitā jutīgai, kā arī kontaktlēcu nēsātājiem, šis micelārais ūdens saudzīgi un efektīvi attīra ādu no grima, netīrumiem un liekā sebuma. Lielisks produkts lietošanai gan no rīta, gan vakarā!

Aktīvās sastāvdaļas :

  • bio alveja - mitrina ādu, mazina kairinājumu un palīdz tai atjaunoties, kā arī rūpējas par saulē apdegušu ādu un piešķir nelielu aizsardzību no UV stariem;

  • bio Damaskas rozes ekstrakts, iegūts no ziedlapiņām, nomierina, mazina iekaisumu, mitrina, atsvaidzina un balansē ādu.

CENA LOGONA attīrošs micelārais ūdens ar bio alveju un bio Damaskas rozi visiem ādas tipiem €8.90

ABOUT THE BRAND

🇬🇧ENG LOGONA is a natural cosmetics brand found in 1978 in Germany where all the development and production still takes place. To retain harmony between humanity and nature, the brand uses predominantely natural raw materials such as plant oils, fats and waxes, herb extracts, floral waters, essential oils and aromas from controlled organic cultivation and wild harvesting (& no use of genetically modified plants!). Predominantly vegan products are cruelty-free, as well as free from synthetic colours, fragrances and preservatives.

🇱🇻LAT LOGONA ir dabīgas kosmētikas zīmols, radīts 1978. gadā Vācijā, kur arī šobrīd notiek viss attīstības un ražošanas process. Lai saglabātu harmoniju starp cilvēku un dabu, zīmols dod priekšroku dabīgiem izejmateriāliem - augu eļļām, taukiem, vaskiem, augu ekstraktiem, ziedūdeņiem, ēteriskām eļļām, kā arī aromātiem no kontrolētām organiskām audzētavām un savvaļas (nekādu ģenētisku modificētu augu !). Pārsvarā vegānie produkti nav testēti uz dzīvniekiem, kā arī brīvi no sintētiskām krāsvielām, smaržvielām un konservantiem.

IN PARTNERSHIP WITH BIOTĒKA


YOU MAY ALSO ENJOY