🇬🇧🇱🇻REVIEW | LOVEA Keratine Divine Shampoo & FAITH IN NATURE Brave Botanicals Moisture Boost Conditioner

peppercakes-lovea-faith-in-nature-2498.jpg

🇬🇧ENG In 2018 I decided to go au naturel with my hair that I have been actively damaging for past ten years. So I chopped all the dry, dead strands in February (that left me with I-want-to-cry how short hair) and ditched all heat tools and chemical haircare products in the lowest and deepest drawer.  Almost half a year later my slowly growing hair looks and feels stronger and thicker, feeding my motivation to continue this resolution. Now, more than anytime, Iook of my natural curls mostly relies on properties of shampoo and conditioner (and the hair’s mood, obvs). Although, I usually prefer same brand - same line duos, this particular mismatched combination works very well for me ! I want to honest with - I am not fully satisfied with ingredient list of both products, nevertheless I have almost used them up because Iove how my hair looks and feels.

🇱🇻LAT Viena no manām 2018. gada apņemšanām bija atgūt dabīgus un veselīgus matus, kurus biju aktīvi bojājusi pēdējo 10 gadu laikā. Februārī nogriezu visas sausās un sabojātās šķipsnas (kas atstāja mani ar es-gribu-raudāt cik īsiem matiem) un noslēpu visus karstos veidošanas rīkus un ķīmisko līdzekļos dziļākajā atvilknē. Ir pagājis gandrīz pusgads, un mani mati tiešām izskatās un jūtas labāk - spēcīgāki un biezāki, kas attiecīgi baro manu motivāciju. Tagad, kā nekad agrāk, manas frizūras izskats ir gandrīz pilnībā atkarīgs no šampūna un kondicioniera (un nedaudz pašu matu noskaņojuma). Lai gan parasti dodu priekšroku šampūnam un kondicionierim no viena zīmola un līnijas, arī šī konkrētā kombinācija strādā ļoti labi ! Teikšu jums godīgi - neesmu pilnībā apmierināta ar abu produktu sastāvu, taču neskatoties uz to, pudelītes ir jau finiša taisnē, jo man ļoti patīk, kā mati izskatās pēc mazgāšanas ar tiem.

LOVEA NATURE Keratine Divine Shampoo
cruelty-free / natural

peppercakes-lovea-faith-in-nature-2509.jpg

🇬🇧ENG When I read anti-frizz on the packaging, I felt very intigued and hopeful because the problem of dry, fussy hair has been following me pretty much all my life. Let me tell you, I was not disappointed ! Though the first shampooing session did not felt like anything special, after every next use my hair got smoother and smoother, still remaining its natural curls. The foaming and gently cleansing formula does not contain sulfates, silicones and parabens that usually lead to dry hair and scalp.

Element of beauty :

  • plant Keratin - removes frizz and controls unruly hair without heaviness.

SHOP LOVEA Keratine Divine Shampoo €3.49

 

🇱🇻LAT Kad ieraudzīju uz iepaokuma vārdus anti-frizz, jutos ieintriģēta un cerīga, jo sausu un pūkainu matu problēma ir pavadījusi mani gandrīz visu apzināto vecumu. Ļaujiet jums teikt, ka nebiju vīlusies ! Lai gan pēc pirmās mazgāšanas reizes nekādu super-mega efektu nepamanīju, ar katru nākamo šampūna lietošanas reizi mati kļuva aizvien gludāki un paklausīgāki, vienlaicīgi saglabājot dabīgās lokas. Putojošā un maigi attīrošā formula nesatur sulfātus, silikonu un parabēnus, kuri veicina matu un galvas ādas sausumu.

Skaistuma elements :

  • augu Keratīns - mazina pūkošanos un kontrolē nepaklausīgus matus, nepadarot tos smagnējus.

CENA LOVEA NATURE nogludinošs šampūns Keratine Divine €5.90

 

 

 

🇬🇧ENG And can we just take a sec to admire this beautiful, deep purple shade with little sparkls in it ? Big YES from me !

 

🇱🇻LAT Un paskatieties tikai uz šo sulīgo, dziļo violeto krāsu ar mazajiem mirdzumiņiem ! Liels JĀ no manas puses !

peppercakes-lovea-faith-in-nature-2516.jpg
peppercakes-lovea-faith-in-nature-2507.jpg

🇬🇧ENG Although above mentioned shampoo is a true gem, it still can not provide all the necesary hydration so here comes the role of a good conditioner. I wouldn’t call this one groundbreaking in terms of the effect it gives but considering its vegan and almost satisfyingly natural ingredient list, as well as the dreamiest coconut smell (did I tell you that I am obsessed with all coconut ?!), the conditioner is really noteworthy.

Elements of beauty :

  • coconut oil, Shea butter and avocado oil - nourishes and smoothes dry hair ends;

  • frangipani flower extract - hydrates and restores dry hair.

SHOP FAITH IN NATURE Coconut & Frangipani Moisture Boost Conditioner £6.00

 

🇱🇻LAT Lai gan augstākminētais šampūns ir īsts atradums, tas tomēr nespēj pilnībā nodrošināt visu nepieciešamo mitrināšanu, tādēļ šeit spēlē jāiestājas labam kondicionierim. Es neteiktu, ka šis kondicionieris ir kaut kas revolucionārs, balsoties uz tā iedarbību, taču vegānais un daudz maz apmierinošais sastāvs, kā arī pasakainā kokosriekstu smarža (vai es jau teicu, ka esmu apsēsta ar kokosrieksu smaržu ?!), padara to ievērības cienīgu. 

Skaistuma elementi :

  • Kokosriekstu, šī sviesta un avokado eļļas - baro un nogludina sausos matu galus;

  • frangipani zieda ekstrakts - mitrina un atjauno normālus un sausus matus.

CENA FAITH IN NATURE kokosriekstu & frangipani mitrinošs kondicionieris €6.60

ABOUT THE BRAND

🇬🇧ENG LOVEA is a French natural beauty brand founded in 1994. It offers range of certified organic skin, hair and body care products is packed with nourishing natural ingredients.

FAITH IN NATURE was founded in 1970’s in UK by Rivka Rose. After moving from New York where she already started growing avocado seeds and experimenting with self-made herbal ointments, to Scotland, she made a perfect moisturizer for its harsh weather and thus the story beagn. Now this award winning brand produces over 200 naturally derived, vegan, animal cruelty-free and environmentally friendly products including hair care, skincare, baby care and natural home care.

🇱🇻LAT LOVEA ir dabīgās kosmētikas zīmols, radīts 1994. gadā Francijā. Tas piedāvā plašu klāstu ar sertificētiem organiskiem produktiem ādai, matiem un ķermenim, bagātinātiem ar dabīgām sastāvdaļām.

Zīmolu FAITH IN NATURE radīja Rivka Roze 1970-tajos gados Apvienotajā Karalistē. Pēc pārcelšanās no Ņujorkas, kur viņa jau sāka audzēt avokado sēklas un eksperimentēt par paštaisītām ziedēm, uz Skotiju, Rivka spēja radīt jaunajiem laikapstākļiem piemērotu ideālu mitrinošu kremu, un tā stāsts aizsākās. Šobrīd šis godalgotais zīmols piedāvā vairāk kā 200 dabiski iegūtus, vegānus, netestētus uz dzīvniekiem un videi draudzīgus produktus, to skaitā matu un ādas kopšanas produktus, bērnu līniju un mājas tīrīšanas līdzekļus.

IN PARTNERSHIP WITH BIOTĒKA


YOU MAY ALSO ENJOY