🇬🇧🇱🇻REVIEW | MADARA City CC Cream

peppercakes-madara-city-cc-2460.jpg

🇬🇧ENG After publishing this vlog where I am attending new MADARA store opening I received quite a few questions about their newest release - City CC Cream. Taking into an account my previous not-so-good experience with toning fluid, I did not expect a lot form it, BUT - there was a love from first touch.

🇱🇻LAT Pēc šī vloga publicēšanas, kurā apmeklēju MADARA veikala atklāšanu Alfā, saņēmu daudz jautājumu par vienu no jaunajiem produktiem - City CC krēmu. Ņemot vērā pieredzi ar šī paša zīmola tonējošo fluīdu, neliku lielas cerības uz šo produktu, BET, kā izrādījās - iemīlējos no pirmā pieskāriena. 

MADARA City CC
cruelty-free / natural / gluten-free / sustainable

peppercakes-madara-city-cc-2472.jpg

🇬🇧ENG Like a real CC cream must do, this one evens skin tone, hides redness and pigmentation, and lessens visibility of dark circles and other skin imperfections. It also provides great deal of hydration, protects from UVA/UVB and pollution - and all of that without chemical filters, parabens, synthetic colours or fragrances.

Elements of beauty :

  • hyaluronic acid - hydrates the skin;

  • oak bark, grape seed and green tea extracts - act as powerful antioxidants;

  • SPF15 - protects from UVA/UVB.

SHOP MADARA City CC Cream SPF15 €27

 

🇱🇻LAT Kā jau CC krēmam pienākas, arī šis produkts izlīdzina sejas toni, nomaskē apsārtumus un pigmentācijas plankumus, mazina tumšos lokus un citas ādas nepilnības. Tas arī lieliski mitrina ādu, pasargā no kaitīgajiem saules stariem un apkārtējās vides piesārņojuma - un tas viss bez ķīmiskiem filtriem, parabēniem, kaitīgiem konservantiem, mākslīgām krāsvielām un smaržvielām tā sastāvā.

Skaistuma elementi :

  • hialuronskābe - rūpējas par ādas mitrināšanu visas dienas garumā;

  • ozolu miza, vīnogu kauliņu un zaļās tējas ekstrakti - neitralizē brīvo radikāļu postošo iedarbību;

  • SPF15 - nodrošina plaša spektra UVA/UVB aizsardzību.

CENA MADARA City CC krēms ar hialuronskābi un SPF15 €27

peppercakes-madara-city-cc-test.jpg

🇬🇧ENG As you can see in pictures above, City CC Cream has visibly evened my skin tone, hidden redness, dark circles and spots as effective as medium coverage foundation. I seriously can not get enough of how glowy, fresh and healthy my skin looks after applying it ! Btw, works great with dry skin too and doesn't leave any patches. Vanilla-chococolate smelling formula is quite thick so I prefer to apply it with Beauty Blender or brush insted of fingers. As for only throwdown I could mention the fact that it is available only in 2 colours and even the lightest one oxidizes a bit so gals with extra-white face might feel disappointed. Nevertheless, love, love, love !

🇱🇻LAT Bildēs ir uzskatāmi redzams, ka City CC krēms ir izlīdzinājis ādas toni, nomaskējis tumšos lokus šzem acīm un negludumus gandrīz tādā pašā līmenī kā vidējas sedzamības tonālais krēms. Man īpaši iet pie sirds tas, cik starojoša, mirdzoša un veselīga āda izskatās pēc tā uzklāšanas. Pēc vaniļas un šokolādes smaržojošais krēms lieliski draudzējas ar sausu sejas ādu, rūpējoties par to dienas laikā un nepieķeroties ādas pleķīšiem. Krēma tekstūra ir salīdzinoši bieza, tāpēc es ieteiktu to uzklāt ar sūklīti vai otu nevis ar pirkstiem. Vienīgie mīnusi, kurus varētu minēt : tas ir pieejams tikai 2 toņos, un gaišākais oksidējas par kādu pustoni, tāpēc Sniegbaltītes varētu justies nedaudz apdalītas. Neskatoties uz to, mīlu un iesaku !

ABOUT THE BRAND

🇬🇧ENG MADARA is a Latvian manufacturer of organic skincare products founded in 2006 by Lotte Tisenkopfa-Iltnere. The luxury of Madara hides in raw, pure and precious natural ingredients - biologically certified blossoms and herbal extracts from the Baltic region, refined to their highest potential. Granted with ECOCERT certification, it also uses environmentally friendly packaging.

🇱🇻LAT MADARA ir organisku ādas kopšanas produktu ražotājs. Zīmolu dibināja Lotte Tisenkopfa-Iltnere 2006. gadā, Latvijā. Madaras produktu luksus slēpjas tīrās un vērtīgās dabīgās sastāvdaļās - bioloģiski sertificētos ziedu un augu ekstraktos, iegūtos Baltijas reģionā un apstrādātos tā, lai iegūtu vislielāko labumu. Ar ECOCERT sertifikātu apbalvotais zīmols rūpējas arī par dabu, izmantojot videi draudzīgu iepakojumu.

IN PARTNERSHIP WITH MADARA COSMETICS


YOU MAY ALSO ENJOY