🇬🇧🇱🇻REVIEW | URTEKRAM Rose Roll-On Deo Crystal

peppercakes-urtekram-deo-1512.jpg

🇬🇧ENG One of the first natural beauty products I bought years ago was a deodorant. I remember that I did not enjoy its aroma at all but I did not gave up and since then tried a bunch of products from different brands - BIOCOS (being one of my all time favorites), Faith in Nature, Florame and now also adding to the list Rose deo crystal roll-on from URTEKRAM. 

🇱🇻LAT Viens no pirmajiem dabīgajiem produktiem, kuru es iegādājos pirms vairākiem gadiem bija dezodorants. Atceros, ka nesadraudzējos ar tā aromātu, taču nezaudēju ticību, un kopš tā laika esmu izmēģinājusi vairāku zīmolu piedāvājumu - BIOCOS (viens no maniem visu laiku favorītiem), Faith in Nature, Florame, un tagad pievienoju sarakstam arī kristāla dezodorantu ar rožu aromātu no URTEKRAM.

peppercakes-urtekram-deo-1513.jpg

URTEKRAM Rose Deo Crystal Roll-On
cruelty-free / organic / vegan 

🇬🇧ENG This roll-on deo protects skin from bad odour, creating thin and breathable protective layer that eliminates reproduction of bacteria (which, as we know, is responsible for above mentioned bad smell).

Active ingredients :

  • glycerin - cares for sensitive skin;

  • natural mineral salt - eliminates bad odour;

  • rose geranium and lemongrass oils - adds beautiful and light scent.

This deo made it to my personal top ! 

SHOP URTEKRAM Rose Deo Crystal Roll-On €7.25

 

🇱🇻LAT Šis rullīša dezodorants aizsargā ādu no nepatīkamā aromāta, veidojot plānu un elpojošu aizsargkārtiņu, kas neļauj vairoties baktērijām (kuras, kā zināms, ir atbildīgas par sviedru smaržu).

Aktīvās sastāvdaļas :

  • glicerīns - rūpējas par jutīgo padušu ādu;

  • dabīgi minerālie sāļi - neļauj baktērijām vairoties;

  • rožu ģerāniju un citronzāles eļļas - piešķir patīkamu un neuzkrītošu aromātu.

Dezodorants lieliski aizsargāja ādu un piešķīra svaigumu - noteikti ir iekļuvis mana topa augšgalā !

CENA URTEKRAM Kristāla Dezodorants ar Rozi €6.90

ABOUT THE BRAND

🇬🇧ENG URTEKRAM is Scandinavia’s largest organic product wholesaler created in 1972 by Lisbeth Damsgaard and Ronnie McGrail in Denmark. Currently URTEKRAM markets organic processed foods and organic frozen foods, certified organic care products as well as products intended for people with allergies, including lactose and gluten free products. URTEKRAM is reusing the organic food waste for compost and even built a new large warehouse close to the motorway in order to minimize environmental impact. No surpsise URTEKRAM has been awarded the most sustainable brand in Denmark in 2017.

🇱🇻LAT URTEKRAM ir Skandināvijas lielākais organisko produktu vairmutirgotājs, radīts 1972. gadā Dānijā. Šobrīd URTEKRAM piedāvā organiskus apstrādātus pārtikas produktus, organisku saldētos produktus, sertificētus organiskus kosmētiskos produktus, kā arī hipoalerģiskus produktus (tajā skaitā arī bez laktozes un glutēna to sastāvā). URTEKRAM izmanto organisko produktu pārpalikumus kompostam un pat uzcēla lielu noliktavu tuvu šosejai, lai samazinātu attālumu starp viņiem un veikaliem un minimalizētu ietekmi uz vidi. Nav brīnums, ka 2017. gadā URTEKRAM saņēma apbalvojumu kā ilgtspējīgākais zīmols Dānijā.  


YOU MAY ALSO ENJOY