🇬🇧🇱🇻REVIEW | The KONJAC SPONGE Angel Cloth

🇬🇧ENG I bet you have noticed the muslin / flannel cloth trend in the beauty regimens where they are used instead of water to remove the cleanser. Being a lazy person as I am, only thought of washing a towel every evening made me want to crawl under blanket and never show the face to the daylight. Fortunately, a very easy to use alternative has been invented - The Konjac Sponge Angel Cloth.

🇱🇻LAT Tās, kuras seko beauty pasaules trendiem, noteikti būs pamanījusas (vai pat izmēģinājušuas ?) flaneļu dvielīšu trendu - ūdens vietā tiek izmantots dvielītis, lai notīrītu kosmētikas noņēmēju. Es, protams, šo trendu neizmēģināju, jo no vienas domas par ikvakara dvielīša mazāgāšanu vai mitru dvielīšu kaudzi vannasistabas stūrī man mati cēlās stāvus. Par laimi ir radīta ļoti ērti lietojama alternatīva - The Konjac Sponge Angel Cloth.  

WHAT IS IT ? Angel Cloth is a skincare tool made of 100% pure Konnyaku (Konjac) plant that has has been used in Korea, Japan and China for over 1,500 years as medicine, food, dieting aid as well as ingredient in beauty products. It is vegan, cruely free, additive and coloring free, 100% biodegradable and fully sustainable. Not bad for the beginning, is it ?

HOW DOES IT WORK ? Before using the cloth you have to rinse it under warm water so it becomes soft and gently squeeze between flattened hands. Basically you use it as a small towel wipping the face with circular motions. Angel Cloth removes all make-up, including mascara, gently exfoliates face and leaves it fresh and clean. I personally like to use cleanser before wiping the face to ensure that even long-lasting make-up is removed.

WHY YOU SHOULD TRY IT ? This multi-award winning product (including a CEW Award for Best New Beauty Tool 2015) is a great alternative to flannel cloth - easy to use, easy to take care of and friendly for the planet.  It helps to properly remove make-up (the most important step if you want to have a healthy and beautiful skin !) and gives it a super-gentle exfoliation. Thanks to the natural origins it is suitable even for sensitive skin.

HOW TO TAKE CARE ? After using the cloth, rinse it under warm water - all make-up stains will disappear, then squeeze between flattened hands (do not smush it as it can damage the delicate fibre). Leave the cloth hanging on a radiator or, as I do, on the top of the packaging. 

KAS TAS IR ? Angle Cloth ir ādas kopšanas aksesuārs, veidots no 100% dabīga Konnyaku auga, kuru jau pirms 1500 gadiem sāka izmantot Korejā, Japānā, Ķīnā gan medicīnas un pārtikas jomās, gan skaistumkopšanā. Šis produkts ir vegāns, nav testēts uz dzīvniekiem, brīvs no krāsvielām un piemaisījumiem, 100% bioloģiski noārdāms un ilgtspējīgs. Nav slikti sākumam, vai ne ?

KĀ TAS DARBOJAS ? Pirms lietošanas, cietā lupatiņa ir jāsamitrina zem silta ūdens un, kad tā paliek mīksta, jāsaspiež starp plaukstām. Tālāk viss ir vienkārši - kā ar mazu dvielīti noslaukām seju ar apļveida kustībām. Angel Cloth notīra visu make-up, arī skropstu tušu, un veic pavisam viegliņu eksfoliāciju. Teorētiski to var lietot pat bez līdzekļa kosmētikas noņemšanai, taču man labāk patīk iemasēt kādu krēmveidīgu vai gēlveidīgu līdzekli un notīrīt to kopā ar grima paliekām. 

KĀPĒC TEV JĀIZMĒĢINA ? Šis vairākkārt apbalvotais produkts (tajā skaitā ieguvis CEW Award kā labākais 2015. gada skaistumkopšanas rīks) ir lieliska alternatīva flaneļa dvielīšiem - ērti lietojams, viegli kopjams un super dabīgs. Tas palīdz tiešām kārtīgi attīrīt sejas ādu no kosmētikas (kā mēs visas zinām, tas ir svarīgākais solis skaistas un veselīgas ādas iegūšanai !) un veic minimālu eksfoliāciju. Pateicoties dabīgajām sastāvdaļām Angel Cloth ir piemeŗots arī jutīgas ādas īpašniecēm. 

KĀ KOPT ? Angel Cloth kopšana ir pavisam vienkārša - pēc lietošanas tas ir jāizskalo zem silta ūdens (visi kosmētikas traipi viegli izskalosies) un jāsaspiež starp plaukstām (nekurā gadījumā neburzi drāniņu, lai nesabojātu delikātās šķiedras). Slapjo drāniņu uzkarini uz radiatora trubas vai, kā to daru es, atstāj uz iepakojuma karāties, lai izžūst un sacietē. 

🇬🇧ENG After few time of using Angel Cloth it has become a staple in my evening skincare routine. Being an easy to use and natural product, this tool is everything I aim for when it comes to beauty care. 

🇱🇻LAT Pēc pāris reižu lietošanas Angel Cloth ir kļuvis par pastāvīgu dalībnieku manā vakara ādas kopšanas rituālā. Vienkārši izmantojams un dabīgs, šis rīks iekļauj sevī visu, ko es meklēju skaistumkopšanas produktos.

PRICE The KONJAC SPONGE Angel Cloth €15.59


YOU MAY ALSO ENJOY