🇱🇻5 Mācības, Kuras Palīdz Justies Labi, Neatkarīgi No Budžeta

Katru dienu mēs cīnāmies, lai tiktu augstāk, pelnītu vairāk un būtu veiksmīgāi - lai iegūtu vairāk nekā mums šobrīd jau ir. Diemžēl, lai arī kādu ciparu rādītu bankas konts, tas nekad nešķiet pietiekošs. Tieši šobrīd kāds cits pelna, iegūst, dara vairāk, kas nozīmē, ka arī es varu. Tāpēc ik reizi, kad samazinu ātrumu, jūtos... lūzerīgi.

Nesen, kad jutos nelaimīga, pajautāju sev kāpēc ?. Jo es gribu daudz vairāk drēbju skapī, gribu nopietnu iepirkšanās tūri Make Up For Ever, gribu Marc Jacobs maku, gribu dzīvokli pašā centrā. Un visam tam man šobrīd nepietiek naudas. Tik daudz kā man nav. Tik daudz mazsvarīgu lietu. Pilnīgi sajutos neērti par savām domām, un, ticiet man, jūtos tā arī rakstot šo. Tad es sāku domāt, kas padara cilvēku (mani) laimīgu, un cik tas maksā ?

1. BŪT PAR LABĀKO SEVIS VERSIJU

Smaidīt, teikt cilvēkiem paldies un izteikt komplimentus - tas nemaks'ā neko. Zinu, ka gr'ūti saglabāt pozitīvu noskaņu, kad viss, par ko tu domā, ir garšs saraksts ar lietām, kuras tev nav. Bet tad, kad man būs visas šīs lietas, es tāpat palikšu tas pats cilvēks ar tām pašām jūtām, emocijām un garastāvokļa maiņām. Slikts garastāvoklis nepagaisīs, skatoties jaunākā iPhone ekrānā (bet vai nebūtu labi, ja tā notiktu ?). Atgādinājums sev : esi jauka pret sevi un apkārtējiem, strādā ar savu raksturu un pildi apņemšanās !

2. DARI VISU AR MAKSIMĀLU ATDEVI

Kad tu dari darbu godīgi, ar pilnu atdevi, rezultāts vienmēr priecē un liek justies lepnam par sevi, pareizi ? Atceries to ne tikai darbā, strādājot pie lieliem un svarīgiem projektiem, bet arī ikdienā, darot mazos darbiņus. Tā vietā, lai aprītu sviestmaizi, skatoties Youtube, uzliec to uz šķivja un baudi kopā ar tēju, skatoties ārā pa logu. Mazie kdienas prieciņi piešķir krāsas dzīvei, tāpēc padari katru mirkli maksimāli skaistu un baudāmu.

3. ATPŪTIES 

Neviens cilvēks nevar justies laimīgs stresa stāvoklī. Punkts. Jā, papildus nauda lieliski noderētu šajā punktā, jo atļautu izbaudīt SPA un masāžas, bet arī luksusa atvaļinājuma laikā smadzenēs var vārīties simtiem domu un rūpju. Svarīgākais ir uzturēt konstantu harmonijas līmeni ķermenī un prātā, un to nevar nopirkt - tikai iegūt, strādājot ar sevi. Esmu pārliecinājusies, ka miegam ir ļoti svarīga nozīme tajā, cik labi jūtos visas dienas laikā, tāpēc uzstādīju to kā vienu no prioritātēm.

4. RUNĀ AR MĪĻIEM CILVĒKIEM

Bet nesūdzies par savu vēlmu sarakstu (mēs tāpat dabūsim tās lietas kādreiz, vai ne?) ! Piezvani draugiem, sazinies ar ģimeni, apstājies uz ielas, lai parunātu ar paziņām. Uzdod jautājumus un tu būsi pārsteigta, cik siltas un iedvesmojošas atbildes saņemsi. Īstu draudzību un mīlošu ģimeni nevar nopirkt ne par kādu naudu.

5. DIY

Pusaudžu un studentu gados mans budžets svārstījās kā okeāna viļņi. Es pamanīju, ka periodos, kad pelnīju vairāk, kļuvu mazāk radoša, jo varēju nopirkt visu, ko vēlējos. Kāpēc gan jātērē aliks un enerģija kaut ko izdomājot, veidojot vai cepjot ? Taču laikos, kad mans budžets raudāja gaužas asaras, es attapos veidojot dāvanas savām rokām, gatavojot interesantus ēdienus no pārpalikumiem ledusskapī un dekorējot istabu ar papīra sniegpārsliņām. Paskaties apkārt un ieslēdz radošo vilni !

Visiem novēlu labklājību un, galvenais, novērtēt to, kas jau ir ! Sāksim jau tagad būt par labāko sevis versiju, liekot maksimālo atdevi un, iespējams, izrādīsies, ka mums nemaz tik daudz nevajag (izņemot Marc Jacobs maku, protams).


YOU MAY ALSO ENJOY