🇱🇻Daudz Laimes 1. Dzimšanas Dienā, Peppercakes !

OMG es gandrīz vai nevaru noticēt, ka ir pagājis vesels gads, kopš es palaidu blogu !! Viss sākās ar mazītiņu ideju, kurai sekoja daudz šaubu un raižu, jo es nekad nebiju neko veidojusi internetā, man nebija istabas izmēra drēbju skapja un 5-stāvīga make-up kofera. Bet tiklīdz es iedomājos par sava bloga atvēršanu, postu rakstīšanu un bilžu publicēšanu, es jutos tik iedvesmota un gatava darboties. Tādēļ es sadūšojos pamēģināt (jo galu galā tas man neko nemaksāja), un teikšu godīgi, nav bijis mirklis, kad es nožēlotu sekošanu savai vīzijai.

Esmu ārkārtīgi pateicīga visiem brīnišķīgajiem cilvēkiem, kuri piedalījās Peppercakes veidošanā šī gada laikā. Pirmkārt, lielākais paldies manai Mammai un māsai Lailai par bezgalīgu atbalstu un ticību man tajās tumšajās 2014. gada janvāra dienās.

Miljoni paldies Mikam Ramānam - tu esi atbild'īgs par pusi no Peppercakes satura, radot skaistas bildes un realizējot manas vīzijas. Paldies, ka atradi laiku fotosesijām savā aizņemtajā grafikā, vēlo nakts stundu editēšanu un manu bezgalīgo ideju plūsmas uzklausīšanu.

Milzīgs paldies tev, Viktorija Mirnova, par visu, kas tu esi manā dzīvē - labākā draudzene, atbalstītāja, iedrošinātāja, iedvesma un darba partnere. Es mīlu tavu darbu un ceru, ka vairāk sadarbosimies turpmāk.

Paldies jums, Aleksandr Sugak un Artyom Vidzemsky, ka bijāt ar mani pašā svarīgākajā mirklī - sākumā, fotogrāfējot manus pirmos looks un filmējot video. Paldies, Ausra Midveryte, par apgādāšanu ar ēdiena-skaistuma receptēm un to, ka vienmēr esi tik smaidīga persona ! Paldies, Edvards Kukainis, par manu tērpu fočēšanu un pozēšanas padomiem ! Paldies, Elīna Pūce, par spēlēšanos ar manu make-up ! Paldies jums, Anastasia & Katherine Drozdovich, par manu stila robežu paplašināšanu - strādāt jums, māsas, bija viens vienīgs prieks ! Paldies Ermins Baltais, par to, ka liki man augstpapēžu kurpēs kāpt uz galda, lai nofilmētu kadru - ceru, ka mums būs vairāk tādu mirkļu ! 

Vēlos arī izteikt lielu paldies visiem sadarbības partneriem : Viktorija Mironova Design, De'Žavu Vintage Boutique Latvia, Eduardo Cattus, Uoga Uoga, Kichy Kuko, NYX Cosmetics, Mohito; as well as : Deniss Pashkevich, Dace Krieviņa - Bahmane, Diāna Kubasova and Anna Panna.

Visbeidzot, paldies visiem maniem draugiem, kuriem ik pa laikam nācās ņemt rokās kameru un visiem, kuri jebkādā veidā piedalījās Peppercakes veidošanā - jūsu ir tik daudz un man gribas apskaut katru no jums ! Cilvēki, jūs esiet lieliski, un jūs pat nevariet iedomāties, cik svarīgs katrs no jums ir bijis man un blogam ! Sūtu visiem bezgala daudz mīlestības !

PHOTO MIKS RAMĀNS


YOU MAY ALSO ENJOY