🇱🇻Kā Es 21 Dienu Cēlos Saullēktā

Labrīt, Draugi ! Kā jums dživojas ? Ceru, ka neizskusāt zem mūsu tropu saules, jo es personīgi jūtos kā kūstošs saldējums, ejot pa ielu dienas vidū. Starp citu, vai jūs variet uzminēt, kad ir vissvaigākais un skaistākais dienas laiks ?

 1. diena no 21

1. diena no 21

Vienu rītu, pagājušā mēneša sākumā, es netīšām pamodos ļo-oti agri un ieraudzīju ārā pa logu visbrīnišķīgāko skatu - debesis krāsojās no maigi zilām uz rozā, ar elegantiem zelta ornamentiem un pufīgiem, garšīgiem mākoņiem. Gaiss bija tik svaigs, un redzēt, kā saule paceļas virs kokiem un māju jumtiem, lika man sajusties tuvāk dabai, dodot mieru un enerģiju vienlaikus. 

Tāpēc es nolēmu uz likt sev izaicinājumu un 21 dienu celties saullēktā. Tie, kas man seko Instagram (@lindenee), katru rītu varēja redzēt to pašu saullēktu, kuru baudīju es.

Šeit ir visu manu 19 saullēktu bildes. Vienu rītu es izlaidu tad, kad apmeklēju kāzas un aizāju gulēt 3 naktī (lai gan es biju domājusi palikt augšā vēl 2 stundas, bet, ņemot vērā, ka ierpiekšējā dienā cēlos 5:00 un pavadīju mega aktīvu dienu, es to vienkārši nespēju). Kauns atzīt, bet es nogulēju arī pēdēju izaicinājuma dienu - galīgi nedzirdēju modinātāju.  

Tagad nezinu, vai izaicinājums skaitās izpildīts, vai nē, bet esmu priecīga, ka pamēģināju. Redzēju daudz elpu aizraujošus skatus, dzīvoju pēc jaunas dienas kārtības (hello, siesta !) un atklāju par sevi jaunas lietas. 

Izbaudiet bildes un uz drīzu tikšanos !


YOU MAY ALSO ENJOY