🇱🇻Manas Apņemšanās 2015. gadam

Zinu, ka jau nedēļa ir pagājusi kopš Jaungada, un visi ir jau noteikšu mērķus un plānus (un varbūt pat jau spēra pirmos soļus to realizēšanā). Daudzu gadu garumā man bija tradīcija - 31. decembrī, pirms svinēšanas sākuma, es apsēdos klusā vietā, atvēru aploksni ar pagājušā gada apņemšanām un uzrakstīju sarakstu ar jaunām. Dažas no tām ir ļoti konkrētas, kamēr citas ir vairāk balstītas uz sajūtām (dažas liek man gandrīz vai raudāt - piemēram, dabūt tiesības 'četrus gadus pēc kārtas).

Tieši pirms Jaungada es uzzināju, ka labāk jaunus plānus un mērķus uzstādīt JAUNAJĀ gadā, tāpēc pirmajās janvāra dienās es pierakstīju dažas lietas, kuras vēlos sasniegt 2015. gadā. Šoreiz tās ir diezgan precīzas, lai es nākamgad varētu bez šaubām noteikt, vai tās ir piepildījušās. Un vē, es atstāju pietiekoši daudz brīvas vietas brīnumiem un pārsteigumiem.

Dalos ar jums savās apņemšanās uz 2015. gadu :

1. DABŪT TIESĪBAS

Beidzot !!! Esmu piekususi rakstīt šo apņemšanos katru gadu,ceru, ka šī ir pēdējā reize !

2. IEMĀCĪTIES FRANČU VALODU

Pirmkārt, iziet visus līmeņus Duolingo (jau sāku !). Šī ir tik forša aplikācija, kur mācīties valodu - esmu apsēsta ar to !

3. LASĪT GRĀMATAS

Minimums viena grāmata mēnesī, bet ideālā variantā visas grāmatas no mana saraksta.

4. CEĻOT

Precīzāk - apciemot draugus Dānijā un UK, bet ja apstākļi ļaus - aizbraukt arī uz Parīzi.

5. ATJAUNOT PERSONĪBU SADAĻU

Vienalga vai video, vai rakstiskā formā - neesmu vēl izlemusi. Man tiešām patīk klausīties cilvēku stāstos, uzskatos un domās - mēs esam tik dažādi un tim interesanti ! Manuprāt, šis ir labākais veids, kā iedvesmoties, lai virzītos uz priekšu, būtu drosmīgiem un sasniegtu savus sapņus.

6. PĀRCELTIES UZ JAUNU DZĪVOKLI

Smieklīgi, ka es tikai nesen pārvācos uz dzīvokli, kurā šobrīd dzīvoju, bet Zeme griežas. viss kustās un mainās, tāpēc arī mums ir jāvirzās uz priekšu.

Ceru, ka jums ir skaidra vīzija par savu 2015. gadu ! Novēlu jums superspēkus, lai sasniegtu visu, ko iecerējāt ! Šodien ir arī Pareizticīgo Ziemassvētki, tāpēc novēlu visiem prieku, laimi, mīlestību, veselību un labu noskaņojumu ! Hugs & kisses, my dears !


YOU MAY ALSO ENJOY