🇱🇻OOTD | Idejas Valentīndienas Tērpam

Atceros, kad pirmo reizi uzzināju par Valentīndienu - sākumskolā par to stāstīja angļu valodas skolotāja. Man ļoti iespiedās atmiņā viņas teiktais par to, ka šī nav tikai pārīšu diena, bet gan svētki, kuros var lieku reizi izrādīt savu mīlestību visiem sev mīļājiem un tuvajiem cilvēkiem. Viņas ģimenē bija tradīcija atstāt uz naktsgaldiņa vai paslēpt čībā mazus, jaukus nieciņus visiem ģimenes locekļiem. Es vienmēr esmu Valentīndienu uzskatījusi par mīlestības svētkiem un nekad neesmu pārdzīvojusi par otrās pusītes / randiņa neesamību tajā dienā. Apbrīnojami, cik ļoti viens mazs stāsts var ietekmēt kāda cilvēka uzskatu visas dzīves garumā ! 

Teikšu jums godīgi - es piederu pie to cilvēku gripas, kas neuzskata Valentīndienu par īstiem svētkiem. Taču tumšais janvāris un garais periods, kad uz horizonta vēl nav redzama neviena svinamā diena, dara savu, ļaujot paķer Valentīndienu kā svaigu malku gaisa. Iedodiet man jebkuru iemeslu sapucēties, kaut kur aiziet vai apēst kūku - I'm in. Vienalga vai tu dosies uz randiņu, vai tikšanos ar draudzenēm, vai iepriecināsi pati sevi ar kādu skaistumkopšanas procedūru - esmu sagatavojusi 3 idejas Valentīndienas tērpiem. Tā, lai nav kliedzoši saldi, bet tajā pašā laikā ar savu devu romantikas. 

OUTFIT

Ladies' Coat RESERVED
Flared Skirt RESERVED
Striped Sweater RESERVED
High Heeled Boots RESERVED
Scarf RESERVED

Sen nebiju dalījusies ar jums tādās personīgās atklāsmēs, bet ja jau par Valentīndienu sākām runāt, tad jau nevar nepapļāpāt par mīlestību. Viena amerikāņu komiķe savā stand-up teica : True love is when you love somebody as much as you want to kill them. Cik spēcīgas ir pozitīvās jūtas, tikpat spēcīgās ir negatīvās jūtas - tā strādā mūsu emocijas un neko tur nevar izdarīt.

Un vēl es gribētu citēt fragmentu no vienas sarunas mašīnā : Tu esi ar kādu kopā un tevi kaitina viņā, piemēram, 10 lietas. Tad tu pašķiries, saej ar kādu citu kopā, un tajā cilvēkā vairs nav šo kaitinošo lietu. Bet viņā ir citas 10 īpašības, kuras tevi kaitina. Varbūt pat vēl vairāk. Perfektu cilvēku nav un ikvienā atradīsies kaut kas kaitinošs, tāpat kā kādam nepatiks arī mūsu izturēšanas vai uzskati. Svarīgi ir saprast, cik nozīmīgas ir šīs lietas un vai ar tām var sadzīvot. 

peppercakes-ootd-5405.jpg

Lai cik tas cheesy neskanētu, manuprāt, mīlestība ir pats svarīgākais dzīvē. Ne velti cilvēki pēdējos dzīves brīžos vēlas būt kopā ar saviem mīļajiem, nevis pasēdēt dārgajā mašīnā pēdējo reizi vai nomirt Chanel kostīmiņā.

Mīliet sevi, mīliet apkārtējos, mīliet darbu, mīliet sauli, kura silda un gaisu, kuru elpojat. Mīliet visas iespējas, kuras dzīve sniedz un mīliet visus pārbaudījumus, kuri padara jūs stiprākus un viedākus. Un nebaidietes izrādīt savu mīlestību, pat ja šķiet, ka nesaņemiet neko atpakaļ. Šī enerģija piepildīs visu apkārtni un noteikti atgriezīsies atpakaļ. Atcerieties, ka jūs nedodiet konkrētam cilvēkam - jūs dodiet Visumam. Un jūs nesaņemiet lietas vai emocijas no konkrēta cilvēka, bet gan no Visuma caur to cilvēku. 

OUTFIT

Coat RESERVED
Ladies' Trousers RESERVED
Sweater RESERVED
Sneakers RESERVED

Es ceru, ka jūs jūtaties fantastiski ! Lai mīlestības pilna Valentīndiena un katra diena !

PHOTOS MIKS RAMĀNS

IN PARTNERSHIP WITH RESERVED


YOU MAY ALSO ENJOY