🇱🇻OOTD | Klasika

LAT Katras sievietes garderobē ir jābūt pāris klasiskām lietām, kuras izglābs ikvienā situācijā. 

KLASISKS MĒTELIS

Ja jūs sekojiet manam blogam vai Instagram kādu laiku, noteikti būsiet pamanījuši šo mēteli. Pat Miks iekomentēja, ka šis mētelis pārāk bieži parādās bildēs. Un kad vīrietis izsaka šādu komentāru, es tiešām sāku aizdomāties par savas garderobes problēmām.

Šis klasiskais kamieļkrāsas mētelis ir tik universāls, ka, godīgi sakot, neesmu pat mēģinājusi meklēt citus variantus, kopš iegādājos to pirms 3 gadiem. Arī kvalitāte ir tik laba, ka katru sezonu, izvelkot no skapja, tas izskatās, ja ne gluži jauns, tad noteikti diezgan svaigs. Secinājums : kvalitatīvā apģērbā ir vērts ieguldīt naudu !

MELNAS BIKSES

... vai kaut kas tamlīdzīgs, piemēram, melns kombinezons. Īstenībā par melnu bikšu nepieciešamību es sapratu tikai pēc šī kombinezona iegādes un tās ir nākamās manā iepirkumu listē. Šis modelis ar lencītēm ir diezgan vasarīgs, taču es to velku arī vēsākā laikā ar dažādām žaketēm un bleizeriem. 

LAIVIŅAS

Klasiskas laiviņkurpes noderēs vienmēr un visur - gan dodoties uz pasākumiem, gan ikdienā (ja vien tās ir pietiekoši ērtas !). Šosezon es nolēmu paskatīties ar svaigu aci uz ierasto apavu modeli un iegādājos tās zilā krāsā. Nepiestāv gluži pie visa, taču velkot melnu apģērbu (kas notiek visbiežāk, let's be real), tās kalpo par lielisku pavasarīgu akcentu.

Vai jums garderobē ir kāda universāla lieta, kura piestāv visam un izglābj ikvienā nav ko vilkt situācijā ?

KOMBINEZONS H&M | MĒTELIS IVO NIKKOLO | KURPES GOODIN

PHOTOS ANASTASIA DROZDOVICH


YOU MAY ALSO ENJOY