🇱🇻OOTD | Lunch Date Outfit

🇱🇻LAT Trešdien satikos ar meitenēm, lai papļāpātu pie pusdienām un viss būtu ideāli, ja vien vakarā, atverot kalendāru datorā, neizrādītos, ka tā bija ceturtdiena. Haha. Vai jums arī tā gadās - visu dienu nodzīvojiet ar pārliecību, ka ir cita diena ? Un otrs jautājums - vai tas ir svarīgi ? 

No visiem cilvēkiem, kurus satiku savas dzīves laikā, tikai viens pateica : man visas dienas vienādas. (Lea, tā biji tu bet šaubos, ka tu lasi manu blogu). And it hit me. Tiešām, kāda atšķirība, kas rakstīts kalendārā ? 

Man kopš bērnības ir izveidojušes ļoti izteikti priekštati par katru nedēļas dienu. Pirmdienas un otrdienas ir bleah (jo atkal jāceļas uz skolu un darbu un nevar iet izklaideties), trešdienas ir manas mīļākās dienas (pilnīgi nekāda iemesla), ceturtdienās sākas panika par to, ka nedēļa iet uz beigām (lai gan vēl 3 dienas priekšā - tikpat cik pagājis, kopš nedēļas sākuma !), piektdienās visi iet ballēties (vēl joprojām katru piektdienu mani pavada neliela vainas sajūta par to, ka sēžu mājās kā sēne), sestdienās ir jāizdara mājas darbi un svētdienās ir jādara NEKAS (pat ja ir iedvesma - cmon, pastrādāšu nākamnedēļ). 

Skan diezgan muļķīgi, vai ne ? Protams, ja darbadienas ir aizņemtas mācībās vai darbā, tā arī sanāk, bet šis mindset man saglabājās arī tad, kad sāku strādāt freelance. Nekādu ierobežojumu, nekādu grafiku - visas dienas manas, bet ... tāpat jūtos vainīga, ja svētdienas rītā fočēju produktus darba vajadzībām. Vai, ja visu otrdienu skatos Gossip Girl. Par freelance life vispār varētu uzrakstīt atsevišķu rakstu (sēriju), taču pirmā iekšējais izaicinājums bija atteikties no dienu stereotipiem. Kāpēc gan nepastrādāt nedēļas nogalē, ja nekas nav ieplānots un ir iedvesma ? Kāpēc gan nepastrādāt līdz 1iem naktī, ja darās ? Un kāpēc gan nepaslinkot savā mīļajā trešdienā ?

Un kāpēc gan nesvinēt dzīvi katru dienu ? Nevis ar alkoholu un ballītēm, bet ar iekšējo prieku. Negaidīt līdz piektdienai, lai uztaisītu manikīru, sarunāt tikšanos ar draudzeni pirmdienas vakarā un apēst kūku brokastīs pat, ja tā nav tava dzimšanas diena.

Lai vai kura diena tā būtu - todien mēs ar Anu un Katrīnu aizgājām uz ļoti krāsainu un dzīvespriecīgu vietu Mr. Fox, kur ir daudz veģētāru un vegānu ēdienu (ļooti garšīgs tofu !). Diena izvērtās tiešām jauka un sirsnīga - sūtu jums saulītes un samīļojienus !

OUTFIT

Oversize shirt with asymmetrical bottom MOHITO
Fitted trousers with zips MOHITO 
Shopper bag with detachable strap MOHITO 
Earrings MOHITO
Shoes LORENZO

PHOTOS Katherine Drozdovich
STYLE Katherine & Ana Drozdovich

IN PARTNERSHIP WITH MOHITO


YOU MAY ALSO ENJOY