🇱🇻OOTD | Power Suit

Vai esiet dzirdējuši par konceptu power suit ? Kopš izdzirdēju šo ideju stāstā par jauno tonālo krēmu Armani Beauty Power Fabric, nevaru aizmirst (re, kā saplūst beauty un fashion reobežas mūsdienās !). Power suit ir klasiska žakete vai kostīms no kvalitatīva auduma, kuru sievietes izvēlas vilkt nozimīgos un svarīgos brīžos, kad nepieciešams justies un izskatīties maksimāli pašpārliecinātai. 

Kā reiz power suit koncepts nāk roku rokā ar sezonas karstāko trendu - bikškostīmiem. Nolēmu pārbaudīt, vai tiešām šī ideja strādā un spēj pacelt manu pašvērtējumu un labsajūtu neredzētos augstumos ? Jā, jā JĀ - tas noteikti strādā ! Ola-lā, cik pašpārliecināta un sievišķīga es jutos bikškostīmā (pēdējo noteikti nebiju gaidījusi !).

Lai padarītu balto bikškostīmu mazāk nopietnu un piešķirtu dzīvespriecīgu dzirkstelīti, sakombinēju ar zilām velveta laiviņām un vīnsarkanu samta somiņu. Šādā outfit varētu doties gan uz darbu, gan tikšanām, gan saviesīgu pasākumu vakarā. Starp citu, tām, kas tāpat kā es nedraudzējas ar baltu apģērbu praktisku iemeslu dēļ, Mohito piedāvā tādus pašus bikškostīmus arī pasteļrozā krāsā (dievīgi) un tumši zilā krāsā (aka vasaras variants melnam).

peppercakes-ootd-5589-2.jpg

OUTFIT MOHITO
STYLE KATHERINE DVINES
PHOTOS MIKS RAMĀNS

IN PARTNERSHIP WITH MOHITO


YOU MAY ALSO ENJOY