🇱🇻OOTD | Punktiņkleita

🇱🇻LAT Vai jūs esiet pamanījušas, kā medijos tiek atainotas pie varas stāvošas sievietes ? Paskatoties filmas un seriālus šķiet, ka liela biznesa galvagalī atrodas tikai nekaunīgas, egoistiskas, neiejūtīgas bitchy būtnes, kuras ir gatavas kāpt pāri visam. Un parasti novirza ģimeni tālākā plānā, ja tāda vispār ir izveidojusies.

Es vienmēr esmu gribējusi būt ietekmīga un nekad nesapratu draudzenes, kuras sapņoja auklēt bērnus un gatavot vakariņas vīram. Es vēlējos make a difference. Spēlēt augstākajā līgā. Es vēlējos, lai par mani raksta grāmatas un veido dokumentālas filmas. Lai mani sasniegumi padarītu šo pasauli labāku un cilvēku dzīves laimīgākas. Tam ir nepieciešama vara, un kā mēs noskaidrojām pirmajā paragrāfā, varenas sievietes ir... nu, bitchy.

Vai vismaz tā mums liek domāt. Varbūt, lai mēs nemaz necenstos uzkāpt tornī un nepārvērstos par ļaunām un vientuļām raganām. Tā es sēžu un domāju - vai tiešām jākāpj pāri principiem, janotraipa sirdsapziņa un jāpamet tuvi cilvēki, lai uzrāptos on top of the world ?

Lai kā es arī censtos, man nesanāk. Nesanā būt ļaunai, neiejūtīgai un domāt tikai par savu labumu. Man šķiet, ka katram cilvēkam ir jārīkojas, pirmkārt, saskaņā ar savu sirdsapziņu. Strādā, velti visu sevi savam sapnim, BET nekāp pāri citiem, lai izskatītos augstāk. Kad viņi celsies, tu kritīsi. Jo vairāk cilvēkiem uzkāpsi virsū, jo lielāka iespēja, ka kāds no tiem celsies.

Zinu, ka man vēl daudzi gadi priekšā, kuru laikā varēšu īstenot savus sapņus un ieceres. Taču katru gadu šķiet, ka laiks skrien aizvien ātrāk un saprotu, ka nedrīkst atlikt darbus (un tikšanās, un mīļus vārdus !) ! Es nolēmu, ka veltīšu visu savu pašreizējo varu un ietekmi tam, lai padarītu savu tuvāko dzīves labākas un, protams, savu lasītāju un sekotāju dienas gaišākas. 

Pabeigsim uz pozitīvas nots un parunāsim par to, cik fooorša ir šī punktiņkleita kleita ! Un tās volānu piedurknes ! Es samīlējos tiklīdz uzvilku. Un pats labākais, ka brīvais piegriezums ļauj ēst, cik vien tīk (ļoti aktuāli Ziemassvētkos).

OUTFIT

KLEITA VIKTORIJA MIRONOVA DESIGN
APAVI LORENZO

PHOTOS MIKS RAMĀNS


YOU MAY ALSO ENJOY