🇱🇻OOTD | Romantisks Retro Svētku Tērps

Līdz Ziemassvētkiem ir palikušas tikai dažas dienas, tāpēc ir pats laiks, lai parādītu jums vēl vienu svētku tērpu. Šoreiz tas ir ļoti romantisks un nedaudz retro - tieši kā man patīk. Midi svārki, sievišķīgas blūzītes un delikātas rotas - tas viss ir tik ļoti mans

Zinu, ka daudziem cilvēkiem pirms-svētku laiks ir diezgan saspringts un stresains un nebūt nelīdzinās izsapņotajiem klusajiem un svētīgajiem Ziemassvētkiem. Gribu ar jums dalīties savos tips & tricks, kuri palīdzēs saglabāt mieru (aka veselo saprātu), nepārtērēties uz dāvanām un tiešām izbaudīt skaistus svētkus !

peppercakes-ootd-6.jpg

1. Sastādi visu darbu sarakstu.

Iekļauj sarakstā visu, ko parasti dari pirms svētkiem : nopirkt eglīti, sagatavot piparkūku mīklu, iztīrīt māju, sasaiņot dāvanas utt. Saraksti darbus kalendārā - tā tu redzēsi, cik reāli ir to visu paspēt. Neaizmirsti iekļaut arī savu pucēšanās laiku ! 

2. Atceries, ka dāvanas nav galvenais.

Mēs esam pieraduši dot un saņemt dāvanas, un tā ir brīnišķīga tradīcija, taču tas nav galvenais svētkos. Es gatavoju dāvanas, jo vēlos iepriecināt un palutināt sev mīļus cilvēkus, nevis tāpēc, kā tā vajag. Es negaidu dāvanas no citiem - es vispār par to nedomāju. Es neapvainošos, ja kāds radinieks vai draugs mani neapdāvinās, jo es pati varu sev nopirkt lietas. Galvenais ir satikšanās, sarunas un labi pavadīts laiks !

3. Ja nezini, ko dāvināt, izvēlies saldumus.

Agrāk dāvanu pirksāna man sagādāja vienu stresu - kā lai atrod to, kas cilvēkam tiešām patiktu, iekļaujoties savā budžetā ? Pāris gadus atpakaļ man mainījās attieksme pret materiālajām lietām, un es atbrīvojos no daudzām drēbēm un lietām, kuras vairs nelietoju vai kuras mani neiepriecina. Es negribu, lai man dāvina nieciņus ķeksīša pēc, kuri gadu stāvēs plauktā pieklājības dēļ, un tieši tāpat es nevēlos apdāvināt arī citus. Ja nezinu, ko lai uzdāvina cilvēkam, es izvēlos ekskluzīvus saldumus vai veselīgākā variantā - riekstu / žāvēto augļu maisījumu.

4. Nosaki dāvanu budžetu un pieturies pie tā.

Skan vienkārši, bet tas tiešām ir labākais padoms ever. Izlem, kādu summu vari atļauties šogad iztērēt uz dāvanām un atskaiti -10% neparedzētiem tēriņiem. Ar atlikušo summu operē pēc sirds patikas, sadalot starp visiem cilvēkiem, kurus apdāvināsi. Vairs nekādu šausmu, ieskatoties bankas kontā pēc svētkiem ! 

Lai visiem priecīgi, gaiši un mīlestības pilni Ziemassvētki ! 

PHOTOS MIKS RAMĀNS
STYLE VIKTORIJA MIRONOVA

IN PARTNERSHIP WITH MOHITO


YOU MAY ALSO ENJOY