🇱🇻OOTD | Riga Fashion Week SS17

🇱🇻LAT Riga Fashion Week ir oficiāli noslēdzies ! Visus foto jūs variet apskatīt RFW FB lapā, ja vēl neesat paspējuši to izdarīt, un paši izlemt, kas patīk un kas ne-ļoti. Es tikmēr parādīšu šeit savus outfitus no 2 dienām, kuras apmeklēju.

RFW-outfit-1-1.jpg

Sestdienas vakarā, dodoties uz Katya Katya Shehurina modes skati, es izvēlējos romantisku, nedaudz bohēmiska stila kleitu. Piegriezums līdz celim un garās piedurknes varētu šķist ne-seksīgas, ja nebūtu mežģīņu detaļu un smalkā šķēluma priekšpusē. 

Pats pasākums... well... Pēc 15 minūšu stāvēšanas milzīgā rindā, kuras pusapaļais gals aizsniedzās teju atpakaļ līdz ieejai, mums paziņoja, ka vietu vairs nav. haha. Nācās atrast stāvvietu kaut kur augšā maliņā un skatīt tērpu siluetus no attāluma. Life is not glamorous if you're not a VIP.

STYLE KATHERINE DROZDOVICH | OUTFIT MOHITO
Boho chiffon dress with lace
Lace-up high heels  
Necklace 
Bracelet
GOLD LABEL handbag with chain

Pirmdienā es apmeklēju 2 šovus - SCHWARZKOPF Essential Looks un Dace Bahmann (uz trešo nepietika mana fašionistes spēka). Šeit mēs ar Madaru un Lauru piemērām Italia Independent saulesbrilles. Ja jūs meklējiet kaut ko īpašu, piemēram, samta rāmjus vai akmentiņu apdari, noteikti iečekojiet !

Noskaņojums man bija daudz labāks un apģērbs roķīgāks. Komplekta mīļākais elements noteikti ir ādas jaka ar bārkstīm, kura saņēma vairākus komplimentus. Abi šovi man ļoti patika - SCHWARZKOPF bija negaidīti pozitīvs, bet Dace pārsteidza ar jauniem siluetiem un drosmīgiem audumiem.

STYLE KATHERINE DROZDOVICH | OUTFIT MOHITO
Biker jacket with fringes
Asymmetrical printed t-shirt
Synthetic leather pencil skirt
Celebration shiny bag with attachable chain
Earrings

Ja agrāk es sapņoju par jūru ielūgumu uz fešnvīku, tad tagad es pat neizmantoju visus, kuri man bija. Cik ironiska ir dzīve - cilvēkiem vienmēr vajag nesasniedzamo. Apskatīt tērpus ? To daudz labāk var izdarīt bildēs, tiešraidēs vai 8ROOMS showroom. Pazīmēties ? Nu, jā, gribās, bet ne jau tik ļoti, lai pārkārtotu visu dienu un atteiktos no mājīgas pasēdēšanas. Protams, izņemot gadījumu, ja tu esi front row VIP, kas uzreiz padara dzīvi 100xlabāku un tevi 100xkrutāku, un ir katra sevis cienoša blogera sapnis. Just kidding

Pastāstiet, vai jūs sekojiet līdzi RFW norisei ? Kuri ir jūsu mīļākie LV dizaineri ?


YOU MAY ALSO ENJOY