🇱🇻OOTD | Sarkans Mētelis un Nedaudz Par Prokrastināciju

🇱🇻LAT Gribēju parunāt ar jums par prokrastināciju. Man ir tāda sajūta, ka visa pasaule nopeļ un apsmej šo nodarbi, taču varbūt tā nav nemaz tik slikta ? 

Visa mūsu dzīve sastāv no ņemšanas un došanas, sākot ar pamatu - ieelpa, izelpa, ieelpa, izelpa... Ikviens darbs, kuru darām, ir fiziska vai garīga došana. Pat vēl vairāk - rakstīšana, runāšana un pat jaunu ideju ģenerēšana ir mūsu devums. 

Lai kaut ko dotu, kaut kam ir jābūt iekšā. Tas kaut kas ir enerģija, kuru pārvēršam nepieciešamajā veidolā. Tāpat kā nauda, kuru varam pārvērst ikvienā precē vai pakalpojumā. Un, lūk, vēl viena kopīga iezīme - abi šie resursi ir ierobežoti. Mēs nopelnam naudu un iztērējam - dažreiz visu uzreiz, dažreiz pa druskai, bet dažreiz iekrājam. Ja mēs tikai tērēsim un nepapildināsim savu bankas kontu, ātrāk vai vēlāk tur būs tukšumiņš, bet mums piespiedu diēta.

Prokrastinējot mēs parasti darām kaut ko, kas mums patīk. Tieši šīs nodarbes papildina mūsu enerģijas rezerves. No vienas puses nav labi atlikt darbu uz pēdējo brīdi, bet no otras puses tas rada tādu spiedienu kā nekas cits uz šīs planētas, kas palīdz to paveikt. Kā saka, jo augstāk gribi uzlēkt, jo zemāk jāpietupstās. 

Vēl gribēju piebilst, ka man ļoti patīk šis sarkanais mētelis - tas ir kā enerģijas bomba mākoņainā dienā ! Ko jūs domājiet par prokrastināciju ? Cīnīties vai sadraudzēties ?

APĢĒRBS & APAVI DE'ŽAVU VINTAGE BOUTIQUE LATVIA

PHOTOS KAIVA DOMBROVSKA


YOU MAY ALSO ENJOY