🇱🇻OOTD | Vasara Pilsētā

Pirmās karstās dienas mūs jau ir palutinājušas, ļaujot sajust īstu vasaras garšu. Lai cik ļoti gribētos 1. jūnijā aizbraukt prom no burzmas, mašīnām un tveicīgā asfalta un atgriezties tikai 31. augustā, būsim reāli - lielākā daļa cilvēku tomēr pavada vasaru pilsētā. 

Bērnībā man nav bijis lauku, kur doties, un, izņemot retus izbraucienus uz draugu vasarnīcām, esmu pavadījusi lielāko daļu vasaru Rīgā un Jūrmalā. Tāpēc varu sevi neoficāli kronēt par ekspertu izdzīvošanas jomā betona tuksnesī.

Šis outfit no veikala Mohito būs basically mana vasaras uniforma. Pēdējos gadus es burtiski dzīvoju vasaras kleitās - galvenais, lai piegriezums būtu brīvs un ērts. Kopš ieraudzīju šo foto gandrīz divus gadus atpakaļ, nevarēju aizmirst fantastisko salmu cepuri ar uzrakstu un beidzot atradu kaut ko līdzīgu veikalā Mohito (tikai €12.99 !). Un, protams, liela gaiša soma, kurā var samest visu nepieciešamo, sākot ar datoru, līdz pat peldkostīmam (jo nekad nevar zināt, kā un kur beigsies karsta vasaras diena). Šoreiz es izvēlējos augstpapēžu basenes miesas krāsā, kas padara koptēlu nedaudz izejamāku, taču tikpat labi te piestāvēs arī zempapēžu apavi. 

Kādi ir jūsu plāni vasarai - paliksiet pilsētā vai dosieties uz laukiem ?

OUTFIT MOHITO
PHOTOS
MIKS RAMĀNS

IN PARTNERSHIP WITH MOHITO


YOU MAY ALSO ENJOY