🇱🇻OOTD | Vasaras Must-Have Kleita

🇱🇻LAT Kad žurnālos un blogos sāka parādīties off-the-shoulder trends, es, godīgi sakot, nebiju sajūsmā. Bija man kādreiz viens tāds balts tops, kurš visu laiku šļuka uz augšu un limitēja manas kustības, un pēc vairāku vasaru cenšanās to nēsāt, es tomēr padevos. Re, kā viens mazs un sens notikums var ietekmēt uzskatus ! Katrs vārds, skatiens un pat doma ir svarīgi, jo tie kā mazi puzles gabaliņi veido mūsu personību.

Taču stāsts ir par ŠO kleitu, kuru es varētu vilkt katru dienu. Īstenībā katru vasaru man ir viena mīļākā kleita, kuru velku 80% laika, neatkarīgi no garderobes izmēra. Cilvēki, kuri mani satiek pāris reizes nedēļā, droši vien domā, ka katru dienu velku vienu un to pašu, haha. Atkal aizplūdu no tēmas, piedodiet  - tas karstums dara savu !

Vikai atkal ir izdevies radīt kaut ko brīnišķīgu savā vienkāršībā. Kleita noteikti ir super-aktuāls statement piece. Taču vienlaicīgi tā ir arī ļoti ērta brīvā piegriezuma dēļ. Atkailinātie pleci ir tieši tik seksīgi, lai neizskatītos piedauzīgi (šosezon esmu diezgan sacepusies par šortiem, kuri knapi piesedz to, ko jāpiesedz - atsevišķs stāsts). Vai es jau teicu, ka dizains ļauj brīvi kustēties un vicināties ar rokām, cik uziet ? Ideāli.

Kāds ir jūsu vasaras must-have apģērbs ?

KLEITA VIKTORIJA MIRONOVA DESIGN | KURPES CROCS | ROTAS VINTAGE

FOTO MIKS RAMĀNS


YOU MAY ALSO ENJOY