🇱🇻OOTD | Ziemai Vajag Rozā

🇱🇻LAT Katru reizi, kad man dzīve piedāvā jaunas iespējas, es, tā vietā, lai priecātos un ķertu izdevības aiz astes, sāku apšaubīt notiekošo. Vai es esmu pietiekoši spējīga, gudra, kompetenta, lai darītu šo darbu / piedalītos šajā projektā ? Vai man pietiks laika un enerģijas tā īstenošanai ? Varbūt ir kāds piemērotāks cilvēks šai lomai ? 

Un tad es atgādinu sev, ka izdevības nenāk pie mums nejauši - viss notiek tam paredzētajā laikā. Ja Visums man piedāvā jaunu pagriezienu, tas nozīmē, ka es un visa mana dzīve ir gatava tam, pagaidām nezināmajam, kas gaida uz nakamā pakāpiena. Vienmēr atradīsies kāds, kurš varēsi izdarīt šo darbu labāk, taču neviens to neizdarīs tieši tā, kā tu. Kā saka viena no manām mīļākajām interneta personībām Marie ForleoThe world needs that special gift, that only you have.

No malas skatoties šķiet, ka visi citi ir tik pašpārliecināti, attapīgi un zina, ko dara. Un katru reizi, kad iepazīstos tuvāk ar kādu veiksmīgu cilvēku, redzu, ka katram ir savas iekšējās šaubas, jautājumi, kompleksi un nedrošības. Visi mācās along the way un pagriež pret apkārtējo pasauli savas monētas nopulēto pusi. 

Kā vienmēr saka mana māsa, tev jābūt pašpārliecinātākai. Un mazāk jāstreso (to gan parasti saka mana mamma). Un vairāk jāuzticas Visumam (to saku es). Bet Miks saka, ka katrā ziemas outfitā jābūt spilgtai detaļai. Tagad jūs zināt visu !

Šis raksts vairāk ir iedrošinājums man pašai - mazāk apšaubīt sevi un savas spējas, un vienkārši ļauties dzīvei. Darīt to, kas patīk un pieņemt jaunus izaicinājumus. Nesen dzirdēju ļoti labu teicienu : kad mēs sasniedzam griestus, tie kļūst par grīdu. Ja jūs, tāpat kā es, konstanti dzīvojiet ar skatu uz augšu, aicinu kopā paskatīties uz leju un novērtēt mūsu grīdu, kura kādreiz šķita kā griesti.

OUTFIT

Padded parka with colored furry hood MOHITO
Oversize turtle-neck MOHITO 
Skinny trousers MOHITO
Hat MOHITO
Shawl MOHITO
Boots BOOROO
Mittens DIY

PHOTOS MIKS RAMĀNS

IN PARTNERSHIP WITH MOHITO


YOU MAY ALSO ENJOY