🇱🇻Apsveicu 2. Dzimšanas Dienā, Peppercakes !

Pagājušajā dzimšanas dienā man likās, ka pirmais gads paskrēja tik ātri. Šodien man neticas, ka ir pagājuši tikai 2 gadi, kopš nospiedu Publish uz pirmā raksta Peppercakes, jo liekas, ka es te dzīvojos jau pusi dekādes. 

Peppercakes ir mana labo mirkļu virtuāla lādīte. Kad es atrodu lielisku produktu, apmeklēju foršu vietu vai pasākumu, iepazīstos ar iedvesmojošiem cilvēkiem, man gribās ar to dalīties. Pateicoties blogam, es varu to darīt ne tikai ar saviem tuvākajiem draugiem, bet ar ikvienu, kurš te ieskatās.

Iespējams, ka jūs pamanījāt, ka blogā nav sliktu atsauksmju. Tas ir saistīts ar manu dzīves moto - koncentrēties tikai uz labo. Jau pašā sākumā es nolēmu, ka rakstīšu tikai par to, kas man pašai patīk, ko esmu izmēģinājusi un ko es ieteiktu savai labākajai draudzenei. 

Šis gads bija ļoti svarīgs, jo Peppercakes piedzīvoja daudz pārmaiņu. Es izveidoju citu logo, nedaudz pamainīju bloga dizainu, bet pats galvenais - pārgāju uz latviešu valodu. Man vienkārši bija sajūta, ka tā ir jādara, un es sekoju intuīcijai. Šī ir arī viena no manām personīgajām Jaunā Gada apņemšanām - sekot savai intuīcijai, jo tā nekad nepieviļ. 

Taču pats galvenais, ko es gribēju pateikt ar šo postu - LIELS PALDIES DĀRGIE LASĪTĀJI ! Paldies, ka ieskatāties Peppercakes, paldies, ka sekojiet FB, Insta un Bloglovin ! Paldies par katru Like un Share šajā gadā ! Milzīgs paldies visiem, kuri man palīdzēja ar fotogrāfēšanu, atbalstu un padomu. Jūs esiet AWESOME un es jūs visus mīlu !!!

Nopūšot 2 svecītes, ievēlos, lai Peppercakes jūs nākamgad iedvesmo un priecē aizvien vairāk :)


YOU MAY ALSO ENJOY