🇱🇻Motivācija Vingrot Mājās + Fitnesa Video Slinkajām Sēnēm

Par fitnesīgām un veselīga dzīvesveida tēmām nebiju runājusi kopš aprīļa, kad kļuvu par vienu no sporta apģērbu zīmola 4F vēstnešiem. Un lai gan māsa vēljoprojām uzskata mani par pilnīgu sēni, es tomēr nolēmu padalīties ar jums savā #fitspiration un pastāstīt par to, kā iedraudzējos ar vingošanu.

Aptuveni pirms pusotra gada man beidzās termiņš kārtējam gada abonomentam sporta klubā. Neskatoties uz milzīgo atvieglojumu (vairs nekādu sirdsapziņas pārmetumu par izlaistiem treniņiem !!!), ķermenis sāka prasīt kustību. No rītiem jutos stīva kā baļķis, pēc garākām pastaigām jutās saspringums mugurā un kājās, bet pleci un kakls vispār pastāvīgi dīca. 

Atradu Youtube dažādus video un nolēmu vingrot mājās. Mana galvenā filosofija : lai ķermenis jūtas labi. Man nebija (un nav) neviena cita mērķa - netiecos notievēt, dabūt presi, spēt vingrot ilgāk vai pildīt sarežģītākus vingrinājumus. Vienīgais, kas man ir svarīgi, lai ķermenis jūtas labi.

Katru rītu, pēc sejas ādas kopšanas un glāzes ūdens, veltu 15 minūtes stiepšanās un viegliem fiziskiem vingrojumiem. Man ir vesela pleiliste ar video, kuri mani patīk un iedvesmo, tāpēc no rīta ātri varu ieslēgt jebkuru. Manuprāt, šie divi aspekti ir ļoti svarīgi : 1. piemērots laiks un 2. patīkama programma. Bieži vien manas dienas ir neparedzamas un plāni var pēkšņi mainīties, taču 15 minūtes no rīta vienmēr atradīsies. 

Šis laikam ir ilgākais fizisko aktivitāšu plāns, kuram pieturos, jo man tas patīk. Jūtu, kā no rītiem ķermenis lēnām pamostas, pazūd stīvums un piedevām vēl neliels tonus parādās. Šīs 15 minūtes savā ziņā ir arī meditatīvas, jo prāts noskaņojas jaunai dienai un saliek visu pa plauktiņiem. Ja sanāk izlaist kādu sesiju, visu dienu jūtos stresaina un nesavākta (jā, jā, neskatoties uz to, ka man PATĪK šis rituāls, ir slinkās dienas, kad lielākais sasniegums ir tējas uzvārīšana - tādām arī ir jāļaujas, jo visam jābūt balansā).

Šie ir mani iecienītākie un visbiežāk klikšķinātie rīta video - ceru, ka jums arī noderēs !

Labākais warm-up video ever
5-Minute Flexibility Yoga Routine | The Yoga Solution With Tara Stiles 

Nākamajā dienā sāpēc muskuļi un tu pat nesapratīsi no kā, jo šī sesija šķita tik viegla
Wake Up Yoga

Ātrākais presītes vingrojumu komplekss, kurš būs beidzies pirms paspēs apnikt
Ballet Beautiful: Ab Workout for a Slim Waistline 

Vēl viens workout, kurš nešķiet kā workout, bet efektu dos.
Ballet Beautiful: Long & Lean Arms Workout- Mary Helen Bowers

Kaut kas kāju dienām
Ballet Beautiful: Lean Hips & Outer Thighs Workout - Mary Helen Bowers

Viens no maniem mīļākajiem relaksējošiem visa ķermeņa stretchiem
Total Body Stretch - Flexibility Exercises for the Entire Body

Pastāstiet, kādas ir jūsu attiecības ar sportu ?  Apmeklējiet sporta klubu vai vingorojiet mājās / ārā ? 

PHOTOS MIKS RAMĀNS
OUTFIT 4F


YOU MAY ALSO ENJOY