🇱🇻ATSAUKSME | ALTERNA Bamboo Volume Spray & Smooth Kendi Dry Oil

Nesaprotu, kā tā sanāca, ka neesmu jums vēl pastāstījusi par šiem produktiem. Kopš septembra es lietoju tikai 2 matu kopšanas produktus (izņemot šampūnu un kondicionieri - lai gan pēdējo mēnesi iztieku arī bez kondicioniera).

ALTERNA BAMBOO VOLUME 48-HOUR SUSTAINABLE VOLUME SPRAY ir matu apjomu palielinošs sprejs. Iepriekš vienkārši apsmidzināju ar to mitrus matus pirms žāvēšanas ar fēnu, bet tikai pēc pāris mēnešu lietošanas atklāju, ka tas ir fantastisks līdzeklis dabīgi čirkainiem matiem.

Arī pirmajā lietošanas variantā tas deva solīto rezultātu, un mani smalkie mati beidzot izskatījās piedienīgi apjomīgi, taču es nevarētu teikt, ka šis būtu labākais līdzeklis ever. Un tad es iesmidzināju to mitros matos un atstāju savas dabīgās čirkas izžūt bez fēna. OMG. Pēc stundas man uz galvas bija nekārtīgas lokas (tieši kā man patīk), kuras gan nedaudz spurojās, bet nepūkojās (uzvaraaa !). Un pats galvenais, ka tās turējās visu dienu un pat nākamo dienu (iemesls, kāpēc es ietiepīgi ignotēju dabīgās lokas - otrajā dienā tās izskatījās pēc pūku ligzdas un vienīgais veids kā no tās tikt vaļā bija mazgāšana... atkal).

ALTERNA BAMBOO SMOOTH KENDI DRY OIL MIST ir izsmidzināma sausā eļļa matiem, kuru lietoju izžāvētos matos pirms taisnošanas ar pannu. Eļļa padara matus gludus, spīdīgus, noņem pūkošanos, bet nerada taukainu izskatu vai sajūtu. Tā arī aizsargā matus no karstuma un lutina ar kendi eļļu un bambusa ekstraktu. Mati nepūkojas 2-3 dienas (līdz nākamajai mazgāšanas reizei), kas atbrīvo no ikdienas pie-taisnošanas un nāk tikai par labu matiem. Es teiktu, ka šī eļļiņa ir pārtrumpojusi manu iepriekšējo favorītu Biosilk.

ALTERNA HAIRCARE moto ir Pure.Proven.Professional. Zīmols veido produktus, kuri ir klīniski pārbaudīti, profesionāļu testēti un satur dabīgas sastāvdaļas. Produkti nesatur glutēnu, sulfātus, sāli, minerāleļļu un parabēnus, kā arī tajos nav DEA, PABA, TEA, ftalāti, parafīns vai vazelīns. Iepakojums ir videi draudzīgs un zīmols atbalsta Fair Trade. Skan kā mūzika manām ausīm !

Lietoju abus līdzekļus jau gandrīz pusgadu un esmu ļoti apmierināta - drīz būs repurchase


YOU MAY ALSO ENJOY