🇬🇧🇱🇻Anti-Trendi 2016

peppercakes-anti-trendi-2016

Sāksim ar to, kas pamazām iziet no modes. Uzreiz brīdinu, ka no dažiem trendiem būs grūti šķirties, taču jāatceras, ka šo modi diktē glancētie žurnāli un neviens nemetīs mūs zem giljotīnas, ja pārkāpsim pāris robežas.

1. Pārdabiski perfektas uzacis 
Godīgi sakot : YEEEY, jo atzīsim, ka katru dienu veltīt 40 minūtes uzacīm ir pārāk izšķērdīgi. 

2. Spilgts ombre
Krāsains ombre pazūd gan no lūpām, gan no nagiem. Kā mums paskaidroja lektore, šis trends radās no tā, make-up māksliniekiem gribējās izdomāt kaut ko jaunu un interesantu (basically aiz garlaicības).

3. Izteikts retro / Pin-Up / 50-tie
Krievvalodīgie noteikti zina filmu Cтиляги, pēc kuras uzsprāga retro trends, īpaši tematiskajās un vecmeitu ballītes. Man personīgi 50-tie un Pin-Up ir viens no mīļākajiem pagājušā gadsimta stiliem, tāpēc godīgi sakot, ļoti žēl, ka tā.

4. Izstiepta kaķacs
Visas izstieptās acu make-up formas - cateyeclassic lift eye (īpaši ar izteiktu robežu ārējā acs kaktiņā) pamet trendu zonu. Protams, ka reālajā dzīvē ir svarīgi ņemt vērā acs un plakstiņa formu, bet glancētajos žurnālos mēs diezvai ieraudzīsim šādus make-up tuvākajā laikā.

5. Laineris + sarkanas lūpas
Es ticu, ka arī jums sāp dzirdēt, ka klasiskais go-to salikums vairs nebūs modē nākamgad. Man liekas, ka pašam make-up nav ne vainas, ko pierāda arī ārkārtīgā popularitāte sieviešu vidū. Laineris un sarkanās lūpas vienkārši pārsātināja publiku, un lai gan tas solās pazust no lielās skatuves, pieļauju, ka mūsu dzīvēs tas paliks neskatoties ne uz ko.

6. Pārsātināts tēls
Šī bilde ir diezgan līdzīga iepriekšējai, bet tieši tādu mums rādīja prezentācijā. Tātad, sākot ar to, ka smēķēt nav modē (tas gan bija joks (vai nē)), šis tēls ir pārblīvēts. Blondīnes pašas par sevi ir spilgtākas nekā tumšmates (īpaši ielokoti mati), spēcīgs lainera un sarkanās lūpu krāsas salikums, lieli dimantu auskari, tērps ar gliteriem un vēl cigarete rokās - tā visa ir par daudz jaunajam gadam.

Ko jūs domājiet par šiem anti-trendiem ?  Man būs grūti šķirties no 50-to retro stila un sarkanās lūpukrāsas - lainera savienojuma ! Bet jāskatās, ko mums ir sagatavojis 2016. gads - par jaunajiem trendiem nākamajā rakstā !

Bildes no Pinterest


YOU MAY ALSO ENJOY