🇱🇻ATSAUKSME | BIOK Dermatology

Vienā dienā, pavisam negaidīti, pie manis atbrauca ļoti skaista un dzīvespriecīga kastīte no BIOK Dermatology. Bez epasta, bez piedāvājuma (nopietni, kur jūs uzzinājāt manu adresi ?). Pēc nelielas izmeklēšanas uzzināju, ka šis ir lietuviešu zīmols, kas ražo inovatīvus, zinātnieku un dermatologu apstiprinātus kopjošās kosmētikas produktus, īpaši piemērotus jutīgai ādai.

Komplektā atradu micelāro ūdeni jutīgai un sausai ādai, šampūnu jutīgai galvas ādai un ķermeņa losjonu ļoti sausai ādai. Bez liekām prelūdijām, varu teikt, ka uzreiz iemīlēju produktus - par detalizētākiem iemesliem lasiet tālāk.

BIOK Dermatology Micellar Water Sensitive & Dry Skin

Itkā ūdens kā ūdens un neko daudz nevaru pastāstīt, izņemot to, ka šis ir iespējams viens no labākajiem kosmētikas noņēmējiem EVER. No sākuma lietoju to kā pēdējo soli pēc pieniņa vai putām un katru reizi uz vatītes bija tik daudz tonālā krēma, itkā seja vispār nebūtu tīrīta. Micelārais ūdens tiek galā ar lielāko daļu skropstu tušu, taču, ja iekļūst acīs, ļoti kož, tāpēc es izvēlos pieniņu acu grima noņemšanai. Produktam ir nedaudz zinātniska smarža, kas nav diezko patīkama, bet nav arī traucējosa. Neskatoties uz to, ka produkts paredzēts ļoti sausai ādai, es nesajutu extra mitrināšanu - ja ilgāk pastaigā ar nenoskalotu seju, es pat teiktu, ka parādās nedaudz velkoša sajūta. Taču tā gadās reti, jo parasti uzreiz noskaloju seju ar ūdeni un lietoju Foreo Luna. Lieliskās attīrīšanas spējas šo micelāro ūdeni noteikti novieto topa augšgalā !

CENA BIOK Dermatology Micellar Water Sensitive & Dry Skin €9.99 | 250 ml

BIOK Dermatology Shampoo For Sensitive Skin

Man personīgi ļoti grūti novērtēt šampūnu bez kondicioniera, jo vienmmēr lietoju abus kopā. Šampūnam ir caurspīdīga gēlveida konsistence, kas labi puto un attīra matus. Man nav jutīga galvas āda, tāpēc nevaru novērtēt, cik maigs tas ir. Šobrīd ir tāds posms, kad jūtos piekususi no dažādām smaržām un garšām kosmētikā - gribas vienkāršību un tīrību, tāpēc šis šampūns ir tas kas vajadzīgs. Vienkārši attīra matus un galvas ādu bez liekām ekstrām. Pēc mazgāšanas lietoju savu iemīļoto izsmidzināmo kondicionieri Fibre Force un kopā rezultāts mani ļoti apmierina !

CENA BIOK Dermatology Shampoo For Sensitive Skin €10.49 | 200 ml

BIOK Dermatology Body Lotion Dry & Very Dry Skin

Pats mīļākais no izmēģinātajiem produktiem ir ķermeņa pieniņš - pieminēju to arī Marta favorītu video. Iestājoties pavasarim, man uznāca vēlme pēc vienkārša, mitrinoša losjona bez smaržas un garšas. Un tieši to es aŗi saņēmu ! Viegla tekstūra, ātra uzsūkšanās un brīnišķīga mitrināšana. Man personīgi ļoti simpatizē pudelīte ar pumpīti, kas ir ļoti ērts lietošanas veids. 

CENA BIOK Dermatology Body Lotion Dry & Very Dry Skin €8.49 | 250 ml

Pie visiem labajiem vārdiem par pašiem produktiem vēlējos vēl piebilst, cik ļoti man patīk baltie minimālistiskie iepakojumi ! Kopumā iepazīšanās ar jauno zīmolu BIOK Dermatology noritēja ļoti veiksmīgi. Domāju, ka produkti patiks jutīgas ādas īpašniecēm, kā arī tām, kuras tiecas pēc vienkāršības kosmētikas plauktiņā. Vienīgi neiesaku likt lielas cerības uz dry, very dry skin uzrakstiem, jo ļoti sausai ādai var nepietikt mitrināšanas. Lietoju produktus katru dienu un priecājos gan par efektu, gan par vizuālo skaistumu vannasistabā !

Šobrīd BIOK Dermatology produktus var iegādāties RIMI Hipermārketos un eparduotuve.biok.lt (sūta uz Latviju, un drīzumā lapa būs arī latviešu valodā).


YOU MAY ALSO ENJOY