🇱🇻ATSAUKSME | TEAology

Heey, dārgie Draugi, sveicu visus Jaunajā Gadā ! Ceru, ka jūs sagaidījāt 2016. gadu lieliskā noskaņojumā ! Ļoti gribēju jums pastāstīt par manu jauno apsēstību - TEAology kosmētiku, bet nepaspēju ielikt šo rakstu decembra beigās, tāpēc sanāks sākt jauno gadu ar pagājušā mēneša atskatu. Ceru, ka jums nekas nav pretī !

Novembrī man bija ekskluzīva iespēja apmeklēt TEAology prezentāciju, kurā pati zīmola radītāja - šarmanta itāliete, iepazīstināja mūs ar produktiem. Kā izrādījās, itāļi dzer ne tikai kafiju, bet arī tēju - un pie tam mīl to tik ļoti, ka pat izveidoja veselu kopjošās kosmētikas līniju. Tās sastāvā ir baltā, zaļā, melnā un zilā tēja. Kārtīgi izmēģināju produktus mēneša garumā (un izgaršoju dāvanā esošo tējiņu) un esmu gatava ar jums dalīties savos iespaidos.

Jasmine Green Tea and Argan Magic Oil
Sākšu ar to, ka nekad nebiju ķermeņa eļļu cienītāja, jo jūtos ļoti neērti, kad āda ir lipīga / slidena, tāpēc skatījos nedaudz skeptiski uz šo nostiprinošo ķermeņa eļļu ar zaļo tēju un jasmīnu. Taču eļļa mani patīkami pārsteidza ar savu vieglo tekstūru un to, cik ātri tā iesūcas, padarot ādu tiešām zīdainu un neatstājot aiz sevis pēdas. Neesmu gan sapratusi, vai tā tiešām nostiprina ādu, bet man patiktos domāt, ka jā.

TEAology Green Tea Reshaping Body Scrub
Nevaru vairāk iedomāties savas sestdienas bez šī skrubja - tas ir kļuvis par manu mājas SPA galveno sastāvdaļu. Komplektā nāk arī maza lāpstiņa, ar kuru apmaisīt skrubi, jo tā dabīgās sastāvdaļas - jūras sāls, tējas lapiņas, ēteriskās eļļas, atdalās laika gaitā. Pēc skrubēšanās pat nav nepieciešams nekāds losjons, jo āda ir dievīgi maiga.

TEAology Jasmine Tea Detox Facial Scrub
Šis skrubis ar tējas lapiņām un cukura mikrokristāliem ir, iespējams, maigākais skrubis, kuru esmu lietojusi. Tā tekstūra pat nedaudz atgādina sviestu, jo tas tik viegli klājas uz sejas. Soli pa solim tiekam vaļā no tās sausās ziemas ādiņas !

Imperial Tea Miracle Mask
No pieredzes iesaku pasēdēt ar šo masku 5 minūtes vannasistabā, jo brūnīga seja ar mazām tējas lapiņām var izbiedēt mājiniekus. Pagaidām nekas nespēj pārsist manu visu laiku favorītu Christian Breton Masque De Beaute Dry Skin, bet man ir tas dīvainais punktiņš - man patīk lietot vienas firmas produktus (vēl kādam tā ir ?). Tāpēc pēc skrubja reizi nedēļā lieku šo masku (un biedēju mājiniekus, jo es neesmu iejūtīga (t.i.pacietīga, lai nosēdētu vannasistabā)), bet otru reizi nedēļā lietoju savu C.B. masku.

TEAology Skin Perfecting Finisher
Ārkārtīgi interesants produkts, kurš tiek pozicionēts kā sejas korektors, bet es to vairāk liktu sejais praimeru kategorijā. Pamatā tas sejas krēms ar baltās tējas uzlējumu un bagātīgu daudzumu gaismu atstarojošo elementu, kuriem ir jāizlīdzina sejas āda. Es to lietoju kā pamatu zem tonālā krēma no rītiem, bet tikpat labi to var lietot arī kā vienkāršu dienas krēmu. Cauri tonālajam krēmam gan nekāds izgaismojošais efekts nav redzams, bet tas klājas un turās labi. Es teiktu, ka šis ir kā praimeris ar benefitiem.

Ak, un tējas - tās protams ir ļoti garšīgas un silda mani ziemas vakaros ! Vēl gribētu pieminēt visu produktu fantastisko smaržu, pie kuras ir strādājuši īsti parfimēri. Divi aromāti - zaļās un baltās tējas, ir viegli, svaigi un dabīgi, 

Vai jūs esiet mēģinājuši kaut ko no TEAology ? 


YOU MAY ALSO ENJOY