🇱🇻ATSAUKSME | DIOR ROUGE DIOR Couture Colour Lipstick

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Septembra beigās DIOR stendu papildināja jauna lūpukrāsu kolekcija Rouge Dior. Man bija tas prieks apmeklēt prezentāciju u/v Stokmann, kuras laikā Dior Makeup radošais direktors Peter Philips iepazīstināja klātesošos ar jaunumiem.

Rouge Dior lūpukrāsas ir radītas drosmīgām, neparedzamām dumpiniecēm, kuras spēlējas ar savu tēlu ikdienā. Vienu dienu šīs sievietes izvēles spilgti sarkanu lūpukrāsu, bet nākamajā maigu rozā toni.

Revolucionālā formula ir papildināta ar īpašām vielām, kuras rūpējas par lūpām visu 16 stundu garumā (tādu noturību sola Dior !). Lūpukrāsas tiek pārstāvētas 2 finišos - matētā un satīna. Pievērsiet uzmanību 4 drosmigajiem toņiem (augšējā bildē labajā sānā) - violets, lillā, pelēks un tumši zils !

Nekas nav labāks par DIOR dāvanu ! Šoreiz saņēmu klasisko #999 Matte lūpukrāsu un testerus 4 nozīmīgākajiem lūpukrāsu toņiem DIOR vēsturē.  

#060 Première - dabīgs nude tonis. Iepakojumā šķita, ka tonis man būs par vēsu un gaišu, bet patiesībā man ļoti patīk kā tas izskatās - maigi, sievišķīgi un romantiski.

#047 Miss - skaisti rozā. 1947. gadā radītais maigi rozā tonis Miss Dior tika modernizēts un iegūta spilgta fuksijas krāsa.

#080 Red Smile - kaislīgs sarkanais. 1959. gadā radītais sarkainais tonis #080 ar satīna finišu burtiski radīja revolūciju sieviešu lūpukrāsu pasaulē. Tieši šis must-have tonis ir uz lūpām Natālijai Portmanei Rouge Dior reklāmas kampaņā.

#999 Matte - leģendārais sarkanais. Tieši šis bija pirmais lūpukrāsas tonis, kuru Christian Dior radīja 1953. gadā. Šogad tika izlaista tā versija ar matētu finišu un iekļauta Rouge Dior kolekcijā.

Ar tādu lūpukrāsu somiņā uzreiz jūtos kā lēdija ! No vienas puses visu laiku gribas to lietot, bet no otras puses negribās aiztikt un tikai skatīties un priecāties :D Jums kādreiz ir bijusi tāda situācija ar make-up produktiem ? 


YOU MAY ALSO ENJOY