🇱🇻ATSAUKSME | DOUGLAS MAKE-UP Aksesuāri

Pāris nedēļas atpakaļ saņēmu patīkamu pārsteigumu no Douglas. Visu maisiņa saturu uzreiz parādīju Snapchat (variet mani atrast zem vārda lindenee - tāpat kā Instagram). Tagad, kad produkti ir iztestēti, esmu gatava ar jums dalīties savā viedoklī. Produktu bija daudz, tāpēc sadalīju rakstu 2 daļās - šodien par aksesuāriem !

Tieši domāju, ka vajadzētu vēl kādu otu acu ēnu pludināšanai un voilà - Douglas Make Up Cone - Shaped Eye Shadow Brush ir klāt (domu spēks, ha). Otai ir vidēji gari sariņi muciņas formā. Tā nav pārāk pūkaina, bet pietiekoši mīksta, lai neradītu nepatīkamas sajūtas pludināšanas laikā. Savu darbu veic labi ! 
CENA 9.99 EUR

Savukārt par otru otu - Douglas Make Up Stippling Brush esmu mazākā sajūsmā. Sariņi ir ļoti mīksti un patīkami uz tausti, taču produktu izpludina diezgan švaki. Ar tonālo krēmu ota netika galā, tāpat kā ar zīmuļveida konturēšanas produktu izpludināšanu. Taču norakstīt šo otu vēl ir par agru ! Tā lieliski noder pūderveida sārtuma uzklāšanai, radot maksimāli dabīgu efektu (perfekti brīvdienām un nude make-up). Lietoju to arī kā pēdējo soli konturēšanas procesā, lai izpludinātās līniju padarītu vēl mazliet maigākas. 
CENA 19.99 EUR

Ieraugot sūklīti, tiešām sapriecājos, jo īsto Beauty Blender tā arī neesmu saņēmusies nopirkt (bet esmu vienu reizi mēģinājusi un man tiešām patika !). Diemžēl Douglas Make Up Blender Sponge neattaisnoja manas cerības. Atšķirībā no īstā blendera, šo sūklīti nav jāsaslapina, taču tam ir diezgan cieta struktūra, kas padara bāzes uzklāšanu neīpaši patīkamu. Lielākais pluss ir sūklīša forma - to ir ērti turēt rokā, un sašaurinātais galiņš viegli piekļūst zonai zem acīm, taču man personīgi izmērs likās par mazu. 
CENA 6.99 EUR

Douglas Make Up Brush Soap būtu ideāls produkts, ja ne viens liels mīnuss. Ziepes tiešām ideāli attīra otas - starp sariņiem vairs neatradīsiet produktu paliekas pat zem palielināmā stikla. Taču ziepju smarža manam degunam liek raudāt. No bērnības atceros tādu vannas tīrīšanas līdzekli ar citronu aromātu - lūk, tas ir atgriezies. Tiešām ceru, ka drīzumā parādīsies update ar jauniem aromātiem, vai vislabāk - bez smaržām. 
CENA 8.99 EUR

Man ir tādas viduvējas skropstas visās jomās - garuma, biezuma un tumšuma ziņā, tāpat kā atliekuma pakāpē. Nekad nebiju liela skropstu atliecēju fane - man tāpat labi (un tāpat make-up rutīna ar katru gadu kļūst aizvien garāka un garāka...). Izmēģināju Douglas Make Up Eyelash Curler un, godīgi sakot, neredzēju lielu atšķirību starp pirms un pēc. Jā, skropstas kļuva nedaudz atliektākas, bet wow efekta nebija. Pats atliecējs izskatās kvalitatīvs, tāpēc noteikti iesaku tām, kurām patīk šādi rīki. 
CENA 6.99 EUR 

Maijā apņēmos neaiztikt uzacis līdz neataugs à la Cara Delavigne ( vai vismaz pieklājīgs kuplums), un te pie manis atnāk pincete, kura jāizmēģina. Izraustīju pāris matiņus ar Douglas Make Up Curved Tweezers un varu teikt, ka tā ir ļoti ērta. Ieliektie galiņi ļauj turēt pinceti tā, ka roka neaizsedz skatu spogulī un spēj satvert pat sīkākos matiņus. Viena no labākajām pincetēm, kuru esmu mēģinājusi ! 
CENA 4.99 EUR

Vai jūs esiet mēģinājuši produktus no Douglas Make-Up līnijas ?


YOU MAY ALSO ENJOY