🇱🇻ATSAUKSME | DOUGLAS MAKE-UP Favorīti Svētku Grimam

Decembrī manā make-up plauktiņā parādījās daudz jaunumu no Douglas Make-Up, un jau pēc pirmajiem eksperimentiem bija skaidrs, kuri paliks ikdienas lietošanā un kuri tiks nobīdīti atvilknes tālākajā stūrī. Kā jau ierasts, stāstu jums par, manuprāt, labākajiem produktiem, kurus ir vērts iegādāties un kuri nepievils lietošanā. 

Douglas Make Up Invisiloose Powder

Sākšu ar to, ka neesmu pūderu cienītāja un lietoju tikai birstošos caurspīdīgos pūderus uz vaigiem un deguna pirms konturēšanas / sārtuma / izgaismotāja uzklāšanas. Tieši tāpat lietoju arī Douglas Make Up Invisiloose Powder, kura smalkā konsistence lieliski nofiksē tonālo krēmu un konsīleri. Nu labi, man jāatzīstas, ka sāku lietot šo pūderi vēl vienā veidā... baking. Nekad nedomāju, ka rakstīšu šos vārdus, bet man patīk cept zonu zem acīm. Woah. Rezultātā āda zem acīm kļūst tik gluda un nopulēta, gluži kā retušēta ar Photoshop. Vienīgais mīnuss šim pūderim ir iepakojums, kura dēļ produkts izbirst pa visu apkārtni. 

CENA Douglas Make Up Invisiloose Powder €14.99

Douglas Make Up Primer Lips

Šis ir mans pirmais lūpu praimeris ever un es brīnos, kāpēc agrāk ignorēju šīs kategorijas produktus. Uz lūpām šis baltais produkts izskatās caurspīdīgs, atstājot plānu, plānu kārtiņu (daudz plānāku nekā balzāmi). Tas nogludina lūpas, bet ļoti sausām un sasprēgājušām lūpām īsti nepalīdzēs. Galvenā īpašība, kas lika man iemīlēties šajā produktā - tas neļauj matētajām lūpukrāsām sausināt lūpas. Fan-tas-tis-ki.

Douglas Make Up Illuminator & Corrector Stick #01

No vienas puses man šis viss-vienā produkts patīk, bet no otras ne. Tiešajā nozīmē, haha. Vienā galā zem rullīša aplikatora, kurš ir paredzēts produktu sapludināšanai, bet man nu nekādi nestrādā, slēpjas korektors - stiks. Produktam ir bieza konsistence, tas grūti pludinās un tonis, manuprāt, ir pārāk rozīgs. Taču otrā galā slēpjas yuu-huu kāds izgaismotājs ! Pateicoties bēšam tonim un pērļotajam mirdzumam, tas lieliski saplūst ar ādu, radot maksimāli dabīgu izskatu. Fluīda formulu iesaku izpludināt ar mitru make-up sūklīti, jo tā diegan ātri izžūst. 

CENA Douglas Make Up Illuminator & Corrector Stick €14.99

Douglas Make Up Extra Durable Gloss #05

Vai jūs man ticēsiet, ja teikšu, ka šī lūpukrāsa turās visu dienu līdz to notīra ar make-up noņēmēju ? Tā tiešām ir ! Bet par visu pēc kārtas. Kā jūs redziet, vienā galā ir caurspīdīgs spīdums, kuru var lietot vienu pašu vai uzklāt uz lūpukrāsas. Spīdums nesatur mirdzošas daļiņas un piešķir lūpām glancētu un ļoti seksīgu izskatu. Otrā pusē atrodas matēta lūpukrāsa ar ērtu aplikatoru. Es nezinu vai tas ir formulas vai krāsas nopelns, bet šī lupukrāsa izskatās ļoti dabīgi, it kā būtu uzklāta papliķējot ar pirkstu lūpas un atgādina lip stain. Dienas laikā tā nedaudz noēdas, paliekot blāvāka, taču neatstaj kontūras vai caurumus lūpu centrā. Jā, tonis tiešām paliek uz lūpām līdz notīrīšanai ar kosmētikas noņēmēju - pat ar ūdeni neies nost ! Vienīgais mīnuss, kurš varētu kādai ļoti krist uz nerviem - lūpukrāsa ir diezgan lipīga, taču ja nešmaukstina lūpas, to nevar īsti pamanīt. 

CENA Douglas Make Up Extra Durable Gloss €12.99

Douglas Make Up Eyeshadow Mono #63 Under Cover

Izcilas acu ēnas svētku laikam, kuras var lietot gan ikdienā, gan īpašos gadījumos. Gaiši brūnās acu ēnas ir papildinātas ar mazām mirdzuma daļiņām, kuras nemaz tik ļoti nespīd, uzklātas uz plakstiņa. Acu ēnas ļoti viegli pludinās un nebirst, taču ieteiktu nemest iepakojumu uz flīžu grīdas (oops !). Es lietoju šīs ēnas vienas pašas, uzklājot uz plakstiņa kustīgās daļas, vai kombinācijā ar tumši brūno toni acs padziļinājumā. 

CENA Douglas Make Up Eyeshadow Mono €9,99

Douglas Make Up Wet & Dry Eye Shadows #13 Color Impact

Ziniet, ir tādi produkti, kuri šķiet nekas īpašs, bet beigās tu lieto tos visvairāk ? Acu ēnās ir iestrādāti mazītiņi spīdumiņi, kuri saplūst pēc ēnu uzklāšanas, pieškirot pavisam maigu, knapi pamanāmu mirdzumu. Ēnas var lietot gan sausā, gan mitrā veidā (apakšējā bildē), taču man šķita ka, uzklājot ar mitru otiņu, tās ir nerēali grūti izpludināt, lai gan tonis, protams, kļūst daudz intesīvāks. Iepakojumā ir arī mini aplikators un maziņš spogulītis, kurš izrādījās ļoti parocīgs ! 

CENA Douglas Make Up Wet & Dry Eye Shadows €12.99

Vai jūs esiet mēginājuši Douglas Make-Up līniju ? Padalieties ar saviem favorītiem vai vilšanām !


YOU MAY ALSO ENJOY