🇱🇻ATSAUKSME | DOUGLAS MAKE-UP

Pagāšnedēļ iepazīstināju jūs ar daļu no produktiem, kurus saņēmu no Douglas (par Douglas Make-Up aksesuāriem variet lasīt ŠEIT). Otrā daļa ir klāt - make-up produkti ! 

Douglas Make Up Heaven Foundation

Sūklīši pārņem pasauli ! (Vismaz skaistumkopšanas pasauli noteikti.) Sākšu ar to, ka man vispār simpatizē kosmētikas produkti melnos iepakojumos, taču šis lika nedaudz vilties, jo saskrāpējās pāris dienu laikā (pat neizejot no mājas !). Visādā citādā ziņā Douglas Make Up Heaven Foundation iepakojums ir tieši tāds pats kā pārējiem kušon tipa tonālajiem. Man ir tonis #2 Natural Beige, kas šobrīd ir nedaudz par tumšu (redzēsiet bildē zemāk). 

Formula izrādījās sedzošāka nekā es gaidīju, kas mani ļoti iepriecināja.  Tas padara sejas toni vienmērīg un maskē apsārtumus - vienīgi pumpām ir nepieciešams korektors. Tonālajam krēmam nosēžoties, ādas iegūst vairāk matētu izskatu nekā šobrīd populāro mirdzošo, taču to var viegli izlabot ar izgaismotājiem, vai ne ? Komplektā esošā sūklīša vietā izvēlējos Buffing Brush, ar kuru ātri un viegli uzklāju produktu. Tas nesagādā nekādas sapludināšanas problēmas un uz ādas vispār nav redzams. Produkts nesatur parabēnus, smaržvielas un minerāleļļu - yes.

CENA 19.95 EUR | 12 ml

Douglas Make Up Kiss & Curl Mascara

Jau pieminēju iepriekšējā rakstā savas attiecības ar skropstas atliecošiem produktiem un rīkiem - es tos īsti neizprotu. Lai gan pēc Douglas Make up Kiss & Curl Mascara lietošanas man likās, ka skropstas ir atliektākas. Neierast platajā skropstu tušas tūbiņā slēpjas milzīga birstīte ar spirālē izvietotiem sariņiem (nedaudz atgādina DNS, ne ?). Galā sariņi ir nedaudz īsāki, it kā pieskaņojoties skropstu garumam. Tuša ievērojami pagarina skropstas, piešķir apjomu un nedaudz atliec, taču diezgan saķepina, uzklājot vairākās kārtās. Izvēlos šo skropstu tušu dienās, kad gribās ļoti izteiktas skropstas.

CENA 14.95 EUR | 12.5 ml

DOUGLAS Matt Lipstick

Ja šī lūpukrāsa atnāktu pie manis rudenī, es tiešām spiegtu no sajūsmas (lai gan, neskatoties kalendārā, varētu teikt, ka aiz loga ir septembris). Metēta lūpukrāsa ar aplikatoru DOUGLAS Mattissim Matt Lipstick tonī #6 Never Forget To Smile ir mans sulīgo, ogu krāsas lūpu favorīts. Bildē nevar īsti redzēt, bet melnais vāciņs ir apvilkts ar samtu. Izliektais aplikators piegulst lūpu formai un plakanais galiņš ļauj precīzi iezīmēt kontūru pat nelietojot lūpu zīmuli. Lūpu krāsa turās aptuveni 3 stundas, neēdot pat ilgāk. Vienīgais mīnuss - tā sāk noiet no lūpu vidus, atstājot kontūru, kas neizskatās īpaši pievilcīgi. Iesaku atjaunot pirms lūpukrāsa sāk pazust.

Visi 3 produkti darbībā - Douglas Make Up Heaven Foundation (noteikti lietošu tiklīdz noķeršu saules starus), Douglas Make up Kiss & Curl Mascara (jāpiestrādā pie skropstu izķemmēšanas) un DOUGLAS Mattissim Matt Lipstick tonī #6 Never Forget To Smile (favorīts !).

Douglas Make Up Anti Stain Base

Sapriecājos par balto nagu laku, bet te tev nu bija - izrādījās, ka tā ir bāze. Douglas Make up Anti Stain Base sola uzlabot nagu stāvokli, pateicoties sastāvā esošajām minerālvielām un vitamīnam E, kā arī novērst nagu dzeltēšanu. Neesmu lietojusi to pietiekoši ilgi, lai saprastu, vai tā ir taisnība (labi, es vienkārši slinkoju un neklāju bāzi katru reizi...). Uz bāzes nagu laka tiešām turās labāk - notestēju to uzklājot bāzi tikai uz vienas rokas nagiem. 

CENA 6.99 EUR | 10 ml

Douglas Make Up Nail Polish Color

Skaista pudelīte, ērta otiņa un ļo-oti daudz toņu - tā es raksturotu nagu laku Douglas Make up Nail Polish Color. Diemžēl noturība liek vēlēt to labāko. Man ir tonis #77 City of Love, kurš pudelītē izskatās tumšsarkans, bet uz nagiem gandrīz melns. Ļoti patīk šī krāsa - taupīsu rudens / ziemas sezonai !

CENA 3.99 | 10 ML

Vai jūs esiet kaut ko mēģinājušas no Douglas Make-Up ? Kādi iespaidi ?


YOU MAY ALSO ENJOY