šŸ‡±šŸ‡»ATSAUKSME | DR. HAUSCHKA Colour Correcting Powder

Par godu Dr. Hauschka 50 gadu jubilejai zÄ«mols izstrādāja jaunu dekoratÄ«vās kosmētikas kolekciju, ar kuru man bija iespēja iepazÄ«ties jau februāra vidÅ« (par prezentāciju rakstÄ«ju Å”eit). Viens no produktiem, kurÅ” mani visvairāk ieinteresēja un ieintriģēja bija sejas toni koriģējoÅ”ais pÅ«deris Dr. Hauschka Colour Correcting Powder.

ZÄ«mols izmainÄ«ja visas dekoratÄ«vās kosmētikas produktu iepakojumu dizainu, padarot to tumÅ”i violetu un vienādu. Kolekcija sastāv no 81 produkta acÄ«m, lÅ«pām un sejai un ir papildināta ar seŔām augstas kvalitātes otām, kas izgatavotas no sintētiskajiem sariem (es burtiski iemÄ«lējos milzÄ«gajā pÅ«derotā !). Kā jau varētu gaidÄ«t no dabÄ«gās kosmētikas zÄ«mola, visos produktos krāsas satiekas ar ādas kopÅ”anu, padarot make-up produktus ne vien nekaitÄ«gus, bet pat labvēlÄ«gus sejas ādai !

DR. HAUSCHKA Colour Correcting Powder sola samazināt apsārtumu, izgaismot ēnas un pieŔķirt ādai svaigu izskatu. Kompaktais pÅ«deris man vizuāli atgādina Ŕūnas, kurās bites vāc medu, apvienojot pistāciju toni (neitralizē ādas apsārtumu), aprikožu toni (izceļ individuālo ādas nokrāsu), vaniļas toni (izgaismo tumŔās ēnas) un gaiÅ”i brÅ«no (mijiedarbojas ar citiem toņiem un veido lÄ«dzsvarojoÅ”u pÅ«deri). Par ādas kopÅ”anu rÅ«pējas minerālpigmentu un ārstniecÄ«bas augu kompozÄ«cija no pērkonamoliņa, burvju lazdas un melnās tējas. PÅ«deri var lietot uz tÄ«ras sejas ādas, kā arÄ« zem tonālā krēma vai virs tonālā krēma.

Kā jau pieminēju Marta FavorÄ«tu video, no sākuma manas attiecÄ«bas ar Å”o pÅ«deri nesalikās, jo neredzēja nekādu efektu pēc uzklāŔanas. Kā izrādijās, vaina bija nepareizā otas izvēlē - Å”is pÅ«deris ir jāuzklāj ar blÄ«vu kabuki veida otu, nevis pÅ«derotu. Protams, efektu nevar salÄ«dzināt ar Ä«stu korektoru, taču nelielus apsārtumus un ēnas zem acÄ«m tas nomaskē. Es parasti lietoju Colour Correcting Powder uz deguna, zoda un zem acÄ«m pēc tonālā krēma uzklāŔanas. Formula nesausina ādu, taču pieÄ·eras sausajiem ādas pleÄ·Ä«Å”iem, tāpēc pirms tam noteikti jālieto skrubis un labi daudz mitrinoŔā krēma. 

PÅ«deris ir ļoti ērts produkts lÄ«dzņemÅ”anai, ar kuru ir ērti pielabot grimu dienas laikā, pateicoties plānajam iepakojumam un spogulÄ«tim. Liels pluss ir tas, ka pÅ«deris pieskaņojas individuālajam sejas tonim, taču kā mÄ«nusu varētu minēt nedraudzÄ“Å”anos ar sausu ādu. Noteikti interesants produkts, taču nav pirmā nepiecieÅ”amÄ«ba kosmētikas maciņā.   

CENA DR. HAUSCHKA Colour Correcting Powder ā‚¬29.90
IEGĀDĀJIES Biotēka, BENU Aptieka, u/v Stockmann, u/v Debenhams


YOU MAY ALSO ENJOY