🇱🇻ATSAUKSME | DR. HAUSCHKA Colour Correcting Powder

Par godu Dr. Hauschka 50 gadu jubilejai zīmols izstrādāja jaunu dekoratīvās kosmētikas kolekciju, ar kuru man bija iespēja iepazīties jau februāra vidū (par prezentāciju rakstīju šeit). Viens no produktiem, kurš mani visvairāk ieinteresēja un ieintriģēja bija sejas toni koriģējošais pūderis Dr. Hauschka Colour Correcting Powder.

Zīmols izmainīja visas dekoratīvās kosmētikas produktu iepakojumu dizainu, padarot to tumši violetu un vienādu. Kolekcija sastāv no 81 produkta acīm, lūpām un sejai un ir papildināta ar sešām augstas kvalitātes otām, kas izgatavotas no sintētiskajiem sariem (es burtiski iemīlējos milzīgajā pūderotā !). Kā jau varētu gaidīt no dabīgās kosmētikas zīmola, visos produktos krāsas satiekas ar ādas kopšanu, padarot make-up produktus ne vien nekaitīgus, bet pat labvēlīgus sejas ādai !

DR. HAUSCHKA Colour Correcting Powder sola samazināt apsārtumu, izgaismot ēnas un piešķirt ādai svaigu izskatu. Kompaktais pūderis man vizuāli atgādina šūnas, kurās bites vāc medu, apvienojot pistāciju toni (neitralizē ādas apsārtumu), aprikožu toni (izceļ individuālo ādas nokrāsu), vaniļas toni (izgaismo tumšās ēnas) un gaiši brūno (mijiedarbojas ar citiem toņiem un veido līdzsvarojošu pūderi). Par ādas kopšanu rūpējas minerālpigmentu un ārstniecības augu kompozīcija no pērkonamoliņa, burvju lazdas un melnās tējas. Pūderi var lietot uz tīras sejas ādas, kā arī zem tonālā krēma vai virs tonālā krēma.

Kā jau pieminēju Marta Favorītu video, no sākuma manas attiecības ar šo pūderi nesalikās, jo neredzēja nekādu efektu pēc uzklāšanas. Kā izrādijās, vaina bija nepareizā otas izvēlē - šis pūderis ir jāuzklāj ar blīvu kabuki veida otu, nevis pūderotu. Protams, efektu nevar salīdzināt ar īstu korektoru, taču nelielus apsārtumus un ēnas zem acīm tas nomaskē. Es parasti lietoju Colour Correcting Powder uz deguna, zoda un zem acīm pēc tonālā krēma uzklāšanas. Formula nesausina ādu, taču pieķeras sausajiem ādas pleķīšiem, tāpēc pirms tam noteikti jālieto skrubis un labi daudz mitrinošā krēma. 

Pūderis ir ļoti ērts produkts līdzņemšanai, ar kuru ir ērti pielabot grimu dienas laikā, pateicoties plānajam iepakojumam un spogulītim. Liels pluss ir tas, ka pūderis pieskaņojas individuālajam sejas tonim, taču kā mīnusu varētu minēt nedraudzēšanos ar sausu ādu. Noteikti interesants produkts, taču nav pirmā nepieciešamība kosmētikas maciņā.   

CENA DR. HAUSCHKA Colour Correcting Powder €29.90
IEGĀDĀJIES Biotēka, BENU Aptieka, u/v Stockmann, u/v Debenhams


YOU MAY ALSO ENJOY