🇱🇻ATSAUKSME | DR. HAUSCHKA Kajal Duo Acu Zīmulis, Lūpu Spīdums 06 & Kuplinoša Skropstu Tuša

Nav noslēpums, ka esmu liela zīmola Dr. Haushcka fane. Produktu sastāvā tiek izmantotas biodinamiski audzētas un godīgas tirdzniecības ceļā iegūtas dabīgās izejvielas, kas nodrošina maksimālu saikni ar mūsu apkārtni.

Rudens / ziemas kolekcijā Ar atgriešanos ! tiek piedāvāti 5 produkti lavandas, plūmju un ogu toņos - acu ēnu palete, izgaismotājs, vaigu sārtums, lūpu spīdums un dubults acu zīmulis. Par pēdējiem diviem, kā arī vienu vasaras kolekcijas produktu - kuplinošo skropstu tušu, šodien jums stāstu.

DR. HAUSCHKA Lūpu spīdums 06

Ir tik patīkami redzēt atgriežamies modē lūpu spīdums, it īpaši ziemas periodā, kad matētās lūpu krāsas rada katostrofālu efektu (vismaz manām lūpām !). Šis kazeņu toņa lūpu spīdums piešķir lūpām nelielu mirdzumu un pavisam maigu toni. Pateicoties sastāvā esošajam mango sviestam un aprikožu kauliņu eļļai, formula patīkami mitrina un darbojas arī kā balzāms. Lūpu spīduma noturība nav liela, un uzkodas tas nepārdzīvo, taču labā ziņa ir tā, ka noiešanas process ir diezgan nemanāms un ērtais aplikators ļauj viegli spīdumu atjaunot.

CENA Dr. Hauschka Lip Gloss 06 €14

DR. HAUSCHKA Kajal Duo Acu Zīmulis 06

Kopš šī zīmuļa parādīšanās manā arsenālā, tas ir vienīgais, kuru lietoju skropstu līniju iezīmēšanai. Maiga tekstūra, intensīvi melns tonis un lieliska noturība - ko vēl var vēlēties ? Ja nu vienīgi košu ogu toni otrā zīmuļa galā... ak, jā, arī tas ir ! Zīmuli var izmantot gan acīm, gan lūpām, gan skropstu iekšējās līnijas iezīmēšanai, jo tas nekairina acis. Tieši tāpat kā uz plakstiņiem, arī uz lūpām zīmulis ļoti labi turās.

CENA Dr. Hauschka Kajal Duo 06 €13

DR. HAUSCHKA Kuplinoša skropstu tuša

Ja nemaldos, šī miniatūrā skropstu tuša man ir jau no augusta, un ticiet vai nē, bet es vēljoprojām to lietoju ik pa laikam. Nebija iespējas uztaisīt atsevišķu atsauksmi par to, tāpēc nolēmu piemest šim rakstam, jo tuša ir tiešām tā vērta. Lai gan saukta par kuplinošo, šī skropstu tuša nedaudz pagarina un nedaudz kuplina, radot ļoti dabīgu izskatu. Tuša lieliski turas un neizsmērējas arī mitrā laikā, un ir viegli notīrāma ar parasto kosmētikas noņēmēju. Mans ikdienas go-to variants ! 

CENA Dr. Hauschka Volume Mascara €24.50

Visi produkti darbībā : (no kreisās uz labo) lūpu spīdums, ogu krāsas zīmulis uz lūpām, spīdums uz zīmuļa, ogu krāsas zīmulis uz plakstiņiem + skropstu tuša.

DR. HAUSCHKA produktus var iegādāties veikalos Stockmann, Debenhams, Biotēka un Benu aptiekās.


YOU MAY ALSO ENJOY