🇱🇻ATSAUKSME | DR. HAUSCHKA Soothing Cleansing Milk, Facial Toner & Lemon Lemongrass Vitalising Body Milk

Atcerieties, kad es minēju savas ideālās kosmētikas checkpoints ? Dabīgas sastāvdaļas, efektivitāte un skaists iepakojums - nothing much, haha. DR. HAUSCHKA parakstās zem visiem punktiem un vēl vairāk, jo zīmols arī rūpējas par planētas labklājību, izmantojot ražošanā zaļo elektrību, lietus ūdeni, viegli pārstrādājamus materiālus, kā arī nodrošinot darba velosipēdus un apmaksājot sabiedrisko transportu saviem darbiniekiem.  

Man personīgi ir svarīgi ne tikai paši produkti, bet visa kopaina - arī zīmola koncepcija, ražošanas process un vērtības, tāpēc nevaru ar jums nepadalīties ar tādiem jaukiem faktiem ! Bet tagad par produktiem - esmu izmēģinājusi nomierinošo attīrošo pieniņu Soothing Cleansing Milk, sejas toniku Facial Toner un ķermeņa pieniņu Lemon Lemongrass Vitalising Body Milk.

Dr. Hauschka Soothing Cleansing Milk

Ļoti viegls un maigs pieniņš ar patīkamu, neuzbāzīgu aromātu. Lai attīrītu sejas ādu tā ir jāsaslapina ar ūdeni, jāuzklāj pieniņš un jānoslauka ar vates plāksnīti vai dvieli. Lai gan pieniņš ir paredzēts make-up noņemšanai, man personīgi tas šķita par vāju un ar skropstu tušām netika galā (izņemot Dr. Hauschka Volume Mascara - vai tā ir sagadīšanās ? domāju, ka ). Es teiktu, ka tas labāk darbojas kā sejas tīrīšanas līdzeklis no rīta vai vakarā jau pēc grima noņemšanas. Starp citu, ļoti labi sader ar Foreo Luna ! Pieniņu droši var lietot sausas un jutīgas ādas īpašnieces, jo tas absolūti nekairina ne ādu, ne acis.

CENA Dr. Hauschka Soothing Cleansing Milk €4.20 | 10 ml // €23.55 | 145 ml

Dr. Hauschka Facial Toner

Izsmidzināms sejas toniks ir radīts normālai, sausai un jutīgai ādai. Sākšu ar to, ka man tik ļoti patīk izsmidzināms iepakojums - sajūta ir atsvaidzinošāka un nav lieku reizi jālieto vates plāksnīte ! Toniku ir ieteicams lietot no rīta pirms sejas krēma un uz nakti, neklājot nekādus citus produktus. Zinu, ko jūs domājiet - man pirmajā vakarā bija paranoja par to, ka pamodīšos ar izžuvušu, 10 gadus vecāku seju, taču tā, protams, nenotika. Dr. Hauschka vispār uzskata, ka uz nakti sejas āda ir jāatstāj tīra (nekādu serumu, krēmu vai masku), lai netraucētu tās dabīgajiem atjaunošanas procesiem.

Pēc gandrīz mēneša ilgas prakses varu teikt, ka ar manu sejas ādu viss ir labākajā kārtībā ! Toniku var lietot arī dienas laikā uz make-up, lai atsvaidzinātu sejas ādu - es gan parasti aizmirstu par tādām lietām. Vienīgais mīnuss manās acīs (nāsīs) ir izteiktā, Dr. Hauschka produktiem raksturīgā smarža, kura no sākuma man nereāli patika, bet pēc nedēļas tikpat ļoti apnika.

CENA Dr. Hauschka Facial Toner €4.20 | 10 ml // €26.20 | 100 ml 

Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Milk

Ja šis ķermeņa pieniņš nonāktu pie manis vasarā, es nezinātu, kur dēties no laimes. Visvairāk man patīk tieši produkta tekstūra - tik smalku ķeremeņa krēmu es vēl nebiju satikusi. Pateicoties tam, pieniņš uzsūcas momentāli, neatstājot aiz sevis nekādas pēdas, izņemot viegli atvēsinošu sajūtu. Āda tiek mitrināta un barota, taču ne pārlieku - šis noteikti ir ikdienas nevis reizi nedēļā produkts. Man personīgi citronīgā smarža negāja pie sirds, bet pieņemu, ka karstajās vasaras dienas es dziedātu citu dziesmu.

CENA Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Milk €22.75 | 145 ml

Droši vien pamanījāt bildēs, ka nevienai pudelītei nav korķīša, kas no sākuma mani pārsteidza, taču realitātē izrādījās ļoti ērti ! Sejas pieniņa un ķermeņa pieniņa korķīši bloķējas ar mazu kustību pret pulksteņa rādītāja virzienu, kas ļauj tos droši iemest kosmētikas makā vai paņemt līdzi ceļojumā. Vēl gribu piebilst, ka visi šie produkti ir vegāni un nebija testēti uz dzīvniekiem. 

Vai jūs arī interesējieties par pašu zīmolu, izvēloties produktus ?


YOU MAY ALSO ENJOY