🇱🇻ATSAUKSME | DSD De Luxe Keratin Treatment

Viena tēma, par kuru vēl neesmu runājusi blogā ir matu izkrišana. Ja kādam no stresiem rodas pumpas, tad man reaģē mati. Vispār mani mati ir plāni, aug lēni un mainās salīdzīnoši ātri (nekā iepriecinoša). Sen jau gribēju izmēģināt kādu līdzekli matu augšanai vai stiprināšanai un rudens sākumā (gadalaikā, kas tāpat jau tiek saukts par matkriti) es nolēmu pamēģināt DSD De Luxe produktus.

Spāņu zīmols piedāvā cosmoceutical klases produktus, kas norāda uz augstu kvalitāti un ārstnieciskajām īpašībām. DSD De Luxe produkti dalās 5 kategorijās : antiseborejas, pretblaugznu un antiseborejas, matu augšanas veicināšanai un pret matu izkrišanu, matu augšanas veicināšanai un bojātu matu reģenerācijai, bojātu matu restrukturizācijai. Visas aktīvās sastāvdaļas ir klīniski pārbaudītas kā arī zinātnieku, biotehnologu un ārstu apstiprinātas.

DSD De Luxe Peeling

Sāku savu kursu ar galvas skrubi, kurš attīrīja galvas ādu no vecās ādiņas un ļāva jaunajiem produktiem labāk iedarboties. Aktīvās sastāvdaļas: augļskābes, salicilskābe, augu ekstrakti un aprikožu kauliņu pulveris. Baltā tekstūra tumšiem punktiņiem atgādināja šampūnu, kuram piejaukti skrubējošie gabaliņi. Ļoti interesanta pieredze - pirmo reizi lietoju skrubi galvai, un āda tiešām likās gludāka !

Travel Set : Keratin Shampoo, Mask & Serum

Labākais veids, kā iepazīties ar jauniem matu kopšanas produktiem ir ceļojumu komplekts. Šampūnu esmu jau izlietojusi, bet maska un serums vēl priecēs kādu laiku ! Trīs produkti no līnijas matu augšanas veicināšanai un bojātu matu reģenerācijai ar keratīnu to sastāvā.

DIXIDOX De Luxe Keratīna šampūns stimulē galvas ādas mikrocirkulāciju un palīdz uzlabot mata struktūru. Galvenais noslēpums - jāmazgā mati divreiz ! Pirmo reizi ar nelielu šampūna daudzumu tiks attīrīti mati (šampūns gandrīz neputos), bet otrajā reizē šampūns jau spēs piekļūt pašam matam un aktīvi darbosies (un stipri putos).

CENA DSD de Luxe Dixidox Keratīna šampūns 4.1 €25.79 | 200 ml

 DIXIDOX De Luxe Keratīna Šampūns, Maska un Serums

DIXIDOX De Luxe Keratīna Šampūns, Maska un Serums

DIXIDOX De Luxe Keratīna Maska Matiem ir mans mīļākais produkts no trim. Lietoju to reizi nedēļā uz 5-10 minūtēm (grūti atturēties no lietošanas katrā mazgāšanas reizē !). Pirmo reizi daudzu gadu laikā manas dabīgās lokas izskatījās tik labi un turējās vairākas dienas (not kidding). Es pārstāju taisnot matus ! Es pat vairs nelietoju eļļiņas ! Das ist fantastisch.
CENA DSD De Luxe Dixidox keratīna maska matiem 4.3 €53.48 | 500 ml

Savukārt DIXIDOX De Luxe Keratīna Serums man neradīja woow efektu, taču uzskatu to par labu ikdienas produktu. Lietojot serumu uz galvas ādas, tas veicina matu augšanu un nostiprina tos. Iesmērējot nelielu daudzumu sausos matos, tas padara tos gludākus un nedaudz spīdīgākus.

CENA DSD de Luxe Dixidox Keratine Treatment serums 4.5 €31.72 | 200 ml

CENA DSD de Luxe Dixidox Travel set 4.1 + 4.3 + 4.5 €19.61 | 50 ml x 3

DIXIDOX De Luxe Forte Losjons Pret Matu Izkrišanu

Produkts, par kuru es biju visvairāk excited ! Šis losjons nostiprina mata saknītes apvalkus, neļaujot matam izkrist pirms ir radies jauns. Viena ampula ir paredzēta 2 lietošanas reizēm, bet man sanāk 3-4 reizēm. Speciāls pipetes vāciņš ļauj vienkārši uzpilināt uz galvas ādas produktu. Procedūru var veikt vakarā, bet man labāk patīk to darīt no rīta, jo losjons pastiprina asisnriti, radot nelielu siltuma sajūtu un aizdzenot miegu (bet varbūt man tas viss galvā :D). Losjons nepadara matus taukainus vai netīrus - no sākuma saknes izksatās nedaudz mitras, bet pēc minūtēm 10 viss ir izgarojis.

Pats galvenais - rezultāti ! Pēc nedēļas lietošanas man tiešām acīmredzami samazinājās matu izkrišana ! Apskatot dušas sietiņu un ķemmes pat nebija divu domu - es tiešām biju patīkami pārsteigta. Izlietoju 3 kapsulas, tad saslimu un pusotru nedēļu dzīvoju anti-skaistumkopšanas režīmā, pēc kura mati atkal sāka vairāk izkrist. Tagad esmu atgriezusies ierastajās sliedēs un situācija atkal uzlabojas. 

CENA DSD de Luxe Dixidox Forte Lotion 3.4 €37.62 | 10 ampulas

Pēc DSD De Luxe produktu lietošanas esmu atkal iemīlējusi savus matus (lai arī cik cheesy tas neskanētu). Mani mati ir kļuvuši veselīgāki, gludāki un dabīgās čirkas turās vairākas dienas (un beidzot mati ir uz galvas, nevis uz vannasistabas grīdas). Ja jums ir problēmas ar matu izkrišanu, blaugzām, pārlieku taukošanos un veikalu produkti nepalīdz, iesaku izmēģināt ārstniecisko matu kosmētiku !

DSD De Luxe produktus var iegādāties BENU aptiekās, ineternetaptieka.lv vai sazinoties ar pārstāvjiem sales@dsddeluxe.eu.


YOU MAY ALSO ENJOY