🇱🇻ATSAUKSME | DZINTARS Future Formula ar Cilmes Šūnām

Pašmāju zīmols Dzintars ir nācis klajā ar ekskluzīvu sejas ādas kopšanas kolekciju Future Formula, kas sastāv no 3 līnijām - Gliemežu Ekstrakts, Melnie Ikri un Cilmes Šūnas. Produkti izceļas gan ar eleganto iepakojumu, gan augsto cenu kategoriju. Par cik es pagaidām izvairos no anti-age un liftinga līdzekļu lietošanas, Future Formula Cilmes Šūnas serums un krēms devās uz testēšanu pie mammas. 

Future Formula produkti ir bagātināti ar veselu lērumu aktīvo vielu, kuras risina dažādas ādas problēmas :

  • Ābolu augu cilmes šūnas veicina ādas reģenerāciju, paaugstina ādas elastīgumu, novērš ādas epidermas plānināšanos, grumbu un ādas sausuma rašanos;

  • Ēdelveisa augu cilmes šūnas samazina grumbas, novērš kolagēna zudumu, nodrošina nostiepjošu un restrukturizējošu efektu;

  • Ceļteku augu cilmes šūnas samazina pigmentācijas plankumus, uzlabo ādas tvirtumu un krāsu;

  • Bio-peptīdu komplekss atjauno kolagēnu, kā rezultātā tiek izlīdzinātas grumbiņas un novērsts ādas blāvums;

  • Adatenes ekstrakts uzlabo mikrocirkulāciju, samazinot tūsku un tumšos lokus zem acīm;

  • Peptīdu-regulētāju un peptīdu-blokatoru komplekss kompensē kolagēna deficītu ādā, efektīvi izlīdzina mīmikas grumbas, atslābinot sejas muskuļus;

  • DMAE (dimethylethanolamine), kuru augstā koncentrācijā satur lašveidīgās zivis un nelielos daudzumos tas ir atrodams arī cilvēka audos, paaugstina ādas blīvumu un tvirtumu, kā arī samazina sejas ādas ļenganumu.

Abu produktu tekstūra ir viegla, ātri iesūcas ādā un patīkami smaržo. Serums ir gaiši rozā krāsā, bet krēms - balts, taču sajūtas lietošanas laikā neatšķiras. Mana mamma lietoja abus produktus mēneša garumā no rītiem (un dažreiz vakaros - negribīgi atzinās). Pirms runājam par rezultātiem, gribu pieminēt, ka tieši pirms Future Formula izmēģināšanas vairāku mēnešu garumā mamma lietoja Eisenberg Anti-Age Treatment, kas deva acīmredzamus rezultātus. 

REZULTĀTI
Pēc mēneša lietošanas mammas sejas āda izskatījās tiešām labi. Mazās grumbiņas, kuras izlīdzināja iepriekšējais krēms, neatgriezās un sejas āda izskatījās tvirtāka un elastīgāka. Izteiktu pigmentācijas plankumu manai mammai nebija, taču sejas ādas tonis uzlabojās un kļuva vienmērīgāks. 

Produkti noteikti ir ievērības cienīgi un var droši konkurēt ar ārzemju izstrādājumiem. Ātrus rezultātus negaidiet, taču lietojot ilgtermiņā, būs redzama grumbiņu samazināšanās, liftinga efekts un ādas toņa uzlabošanās. 


YOU MAY ALSO ENJOY