🇱🇻ATSAUKSME | EISENBERG Anti-Age Treatment

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Sejas krēmu EISENBERG Anti-Age Treatment sāku lietot rudenī un tas kļuva par tik ikdienišķu produktu, ka pavisam aizmirsu par to pastāstīt. Martā izmēģināju EISENBERG jauno līniju Sensitive Skin un secināju, ka tā ir pārāk viegla, tāpēc atliku gaidīt vasaru un atgriezos pie sava barojošā krēma. 

Tāpat kā visos EISENBERG produktos, arī šajā krēmā ir Trio-Molekulārā Formula, kura aizkavē ādas novecošanos. Maigi rozā krēms ir papildināta ar sārtiem punktiņiem, kas ir iekapsulēts Retinols - uzklājot krēmu, tie izšķīst un iesūcas ādā. Šādā veidā aktīvās sastāvdaļas efektīgāk iedarbojas, uzsākot pildīt savu funkciju tikai saskarē ar ādu. Vēl sastāvā atradīsiet gurķenes un vīnogu kauliņu eļļas, vitamīnus E un C un sarkanās jūras aļģes, kuras izvada toksīnus.

Krēmam ir vidēji bieza konsistence, kas padara to par piemērotu produktu lietošanai rudens / ziemas / agra pavasara periodā. To var lietot gan no rīta, gan vakarā, taču es visbiežāk uzklāju tieši no rīta, ļaujot sejai naktī atpūsties (mans jaunākais punktiņš - neklāt uz nakti NEKO). Komplektā nāk maza lāpstiņa, ar kuru ir ērti paņemt nepieciešamo produkta daudzumu, padarot visu situāciju daudz higēniskāku.

Pēc pusgada lietošanas varu teikt, ka esmu ļoti apmierināta ar krēma iedarbību. Tas baro ādu un padara tvirtu, rūpējoties arī par anti-age funkciju. EISENBERG ir kļuvis par vienu no maniem iecienītākajiem sejas kopšanas zīmoliem, pateicoties augstajai kvalitātei un milzīgajiem pētījumiem, veidojot katru produktu. Protams, cenu kategorija ir augsta, bet es uzskatu, ka uz veselības rēķina nedrīkst ekonomēt !

Kādu sejas krēmu jūs šobrīd lietojiet ?


YOU MAY ALSO ENJOY