🇱🇻EISENBERG #FirstWrinkles Secrets & J'Ose Deo Prezentācija

Kā jau solīju iepriekšējā rakstā, rokos cauri bilžu arhīviem ar plānotāju pie rokas un stāstu jums par rudens pasākumiem. 19. oktobrī restorānā Aqua Luna notika EISENBERG jaunāko produktu prezentācija. Zīmola pārstāve Patrizia Mazzitelli mūs iepazīstināja ar produktu duo pret pirmajām grumbiņām - emulsiju EISENBERG Émulsion Secret Premières Rides un krēmu EISENBERG Crème Secret Premières Rides, kā arī parfimētu dezodorantu EISENBERG J'Ose Deodorant Stick.

douglas-eisenberg-2.jpg

Zīmolu EISENBERG 2000. gadā dibināja itālis José Eisenberg, kurš pirms tam darbojās modes in IT jomās. Savus pirmos eksperimentus sejas ādas kopšanas lauciņā viņš aizsāka jau 1985. gadā, lai pēc 13 gadiem nāktu klajā ar šobrīd slaveno Trio-Molekulāro® formulu. EISENBERG klāstā var atrast sejas un ķermeņa kopšanas produktus jebkura tipa un stāvokļa ādai, unikālus parfīmus un make-up produktus. 

Kad es pārsniedzu 25 gadu slieksni, sāku pamanīt izmaiņas sejas ādas stāvoklī - aizvien redzamākas kļuva smalkas līnijas uz pieres un ap acu zonu, kā arī nedaudz samazinājās ādas elastība. Tik tiešām - šis ir tas vecums (25-28 gadi), kad ādas atjaunošanās līkne (ja mēs zīmētu diagrammu) sāk pamazām slīdēt uz leju. Izmaiņas, kuras sākas ādas dziļākajos slāņos un norit katru dienu, mēs pamanīsim tikai pēc vairākiem gadiem. Tieši šādai auditorijai (jaunām sievietēm ar noslieci uz drāmu par nākotnes grumbu plānu uz sejas - protams, es runāju par sevi) EISENBERG ir radījis pirmo grumbiņu noslēpumu - emulsiju un krēmu.

douglas-eisenberg-35.jpg

Abi produkti ir gandrīz identiski un pilda vienas un tās pašas funkcijas. Trio-Molekulārā® formula atjauno ādu un veic pretgrumbu iedarbību, zema molekulārā svara hialuronskābe intensīvi un ilgstoši mitrina, E vitamīns pasargā no brīvajiem radikāļiem un veicina ādas elastīgumu. Gan krēms, gan emulsija der jebkura tipa ādai un var tikt lietoti gan no rīta, gan vakarā, gan pamīšus. Taukainas ādas īpašniecēm un vieglāku tekstūru cienītājām es ieteiktu emulsiju, savukārt bagātīgāku formulu mīļotājām noteikti patiks ar Šī sviestu bagātinātais krēms.

CENA EISENBERG Émulsion Secret Premières Rides €78.99 | 50 ml

CENA EISENBERG Crème Secret Premières Rides €99 | 50 ml

Tie, kuri iegriežas šeit ne pirmo reizi, notiekti ir pamanījuši manu īpašo attieksmi pret dezodorantiem. Kopš vasaras sākumā nolēmu pāriet uz dabīgiem dezodorantiem, mani ļoti interesē viss, kas ir bez alumīnija, parabēniem utt. Liels bija mans pārsteigums, kad uzzināju, ka EISENBERG ir izlaidis parfimētu dezodorantu ar savu ikonisko aromātu J'ose.

Kā jau jūs varējāt noprast pēc ievada, šajā dezodorantā nav alumīnija sāļu, parabēnu, krāsvielu, alkohola un tas ir hipoalerģisks un piemērots jutīgai ādai. Pats svarīgākais - atšķirībā no citiem šada veida stikiem, J'ose neļauj vairoties baktērijām uz tā. Dezodorants ir paredzēts ikdienas lietošanai un nepasargās paduses no svīšanas par 100% (pēc dejošanas karstā balles zālē visdrīzāk paliks nospiedumi uz kleitas padusēm).  Lai gan oriģinālā parfīma aromāts nav mans favorīts, dezodorants ir ļoti viegli parfimēts un man personīgi patīk maigā unisex smarža. Es pati vēl neesmu sākusi lietot, bet Patrizia apgalvoja, ka viens stiks kalpo līdz pat 9 mēnešiem !

CENA EISENBERG J'Ose Deodorant Stick 38.99 | 75 ml

Paldies Douglas Latvia par uzaicinājumu !


YOU MAY ALSO ENJOY