🇱🇻ATSAUKSME | EISENBERG Soothing Repairing Cream & Melt-In Repairing Mask

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Pēdējā laikā mana sejas āda ņikojās aizvien vairāk - lielākas un mazākas pumpiņas parādījās katru dienu, sarkans deguns (lai gan tas jau standarts man), kā arī apsārtumi uz vaigiem un zoda padarīja vai traku. Nevarēju atrast iemeslu un jau kritu panikā, jo tik slikti mana sejas āda nebija izskatījusies jau sen.  Atcerējos, ka man kopš ziemas atvilknē stāv iesāktas tūbiņas ar EISENBERG produktiem, paredzētiem jutīgas ādas nomierināšanai un apsārtumu mazināšanai. 

Vakarā uzklāju EISENBERG Melt-In Repairing Mask un no rīta pilnīgi nepazinu savu ādu - apsārtumi pazuda (pat deguns vairs neatgādina ziemeļbriedi Rūdolfu) un likās, ka pat pumpiņas samazinājās. Tiešām žēl, ka nenofotogrāfēju pirms (piedodiet, man tiešām bija ne līdz tam), bet ceru, ka ticēsiet man uz vārda. Jo es gandrīz vai pati nespēju noticēt tik ātram rezultātam. 

EISENBERG līnijā jutīgai ādai ir 3 produkti - serums, krēms un maska. Man ir divi no tiem: krēms Soothing Repairing Cream un maska Melt-In Repairing Mask. Galvenā aktīvā sastāvdaļa šajā līnijā ir aveņu lapu pirmšūnu ekstrakts, kurš atjauno bojājumus, kas radušies ārējo nelabvēlīgo apstākļu rezultātā, aizsargā DNS un darbojas kā pretiekaisuma līdzeklis. Kā jau visi zīmola produkti, arī šī līnija ir bagātināta ar Trio-Molekulāro® Formulu, kura ilgāk saglabā ādas jaunību. 

Līnijas produkti nesatur krāsvielas, smaržvielas un parabēnus, tāpēc tos droši var lietot cilvēki pat ar jutīgāko sejas ādu. Man īpaši simpatizē tas, ka produkti ir ļoti universāli - tos var lietot gan no rīta, gan vakarā, gan uz sejas, gan acu zonā. Uzreiz pēc uzklāšanas ir jūtams patīkams vēsums un jau stundas laikā apsārtumi uz sejas pamanāmi samazinās. Mana sejas āda atguva savu labāko izskatu un stāvokli jau pēc 3 dienu lietošanas (krēms no rīta un maska uz nakti).

Produkti nav no letā gala, taču ņemot vērā, ka tie aizvieto arī acu kopšanas kosmētiku, sanāk diezgan izdevīgs pirkums. Kā mums EISENBERG prezentācijā stāstīja zīmola pārstāve Patrizzia, šī līnija tik efektīvi darbojas, ka torētiski to varētu pārdot aptiekās blakus ārstnieciskajai kosmētikai. Ja jums ir jutīga āda ar tieksmi uz apsārtumiem pie mazākās temperatūras maiņas, vieglākās vēja pūsmas un ikviena šķaudiena - ļoti iesaku izmēģināt EISENEBERG Soothing Repairing Cream un Melt-In Repairing Mask.

CENA EISENEBERG Soothing Repairing Cream €110 | 50 ml

CENA EISENEBERG Melt-In Repairing Mask €110 | 75 ml


YOU MAY ALSO ENJOY