FEBRUĀRA FAVORĪTI : Skaistumkopšanas Produkti

DISCLAIMERŠis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Februāris ir finiša taisnē, tāpēc ir īstais laiks atskatīties uz mēneša favorītiem. Ar lielāko prieku izmēģināju jaunos produktus no Inglot, un tie tiešām pārspēja visas manas cerības ! Plus vēl daži skaistumkopšanas produkti, kurus es regulāri lietoju un iesaku arī jums.

LŪPU BALZAMS // DOUGLAS

Neitrāls lūpu balzams bez smaržas, garšas un krāsas acumirklī mitrina lūpas un piešķir vieglu mirdzumu.

MAKE UP FOR EVER EYEBROW PENCIL NO.5

Esmu liels Make Up For Ever produktu fans, jo tiem var uzticēties jebkuros laikapstākļos. Kad mana Aqua Brow tūbiņa kļuva tukša, es nolēmu atgriezties pie uzacu zīmuļa, jo to ir ļoti ērti nesāt līdzi. Lai gan patiesībā ne reizi vēl neesmu to izmantojusi ārpus mājas, jo uzacis turās pat lietainā un sniegotā laikā.

SCHWARZKOPF DRY SHAMPOO OSIS+

Pirmais un vienīgais sausais šampūns, kuru esmu lietojusi, un esmu pilnīgā sajūsmā ! Tas padara matus vieglus un matētus momentāti. Tagad ir tik grūti savākt sevi matu mazgāšanai, žāvēšanai un veidošanai... tāpēc es paslēpu sauso šampūnu skapja dziļumos un cenšos izmantot tikai ārkārtējas nepieciešamības gadījumos (kuri gadās aizvien biežāk, hah).

INGLOT PERFECT LENGHT & DEFINE MASCARA

Skropstu tušas otiņa atgādina vecās, omīšu laiku skropstu ķemmītes, bet tā perfekti atdala skropstas, radot dabīgu un nedaudz izteiktāku efektu, nesaveļot tušu. Tā nav ūdensnoturīga, bet spēj izturēt mitrus laikapstākļus.

INGLOT KOHL PENCIL NO.01

Iemīlējos šajā zīmulī, jo tas tik viegli klājas un turās vietā kā trenēts saldāts. Piemērots arī iekšējai skropstu līnijai.

INGLOT FREEDOM SYSTEM EYE SHADOW MATTE NO.60 & NO.331

Nopirku šīs divas refilās acu ēnas fotosesijai un kopš tā laika jau paspēju paspēlēties ar tām pāris reizes mājās. Pirmajā acu skatienā dzeltenais var likties biedējošs, bet īstenībā tas ārkārtīgi labi papildina jebkuru krāsainu make-up. Esmu apmierināta arī ar acu ēnu kvalitāti - pigments, struktūra un noturība ir brīnišķīgi !

Ceru, ka kaut kas noderēja arī jums ! Lai skaista diena !


IESKATIES ARĪ ŠEIT