🇱🇻ATSAUKSME | FOREO LUNA™ Normālai / Jutīgai Āda

Atcerieties, kad tikkko parādījās birstes sejas attīrīšanai ? Visi tā hypoja. Pēc kāda laika tām pievienojās dīvaina izskata gumijas ierīces, un neviens no sākuma nevarēja noticēt, ka tās tiešām spēj kaut ko izdarīt. Kad pirms pusgada pie manis nonāca FOREO LUNA™, es pat nevarēju iedomāties, cik ļoti to iemīļošu. 

Vienkārši sakot, FOREO LUNA™ is sejas attīrīšanas ierīce, taču svarīgi ir atcerēties, ka tas nav kosmētikas noņēmējs - pirms lietošanas ir jānotīra dekoratīvā kosmētika ar pieniņu vai jebkuru citu līdzekli. Es parasti nomazgāju seju ar putām, piemēram, NATURA SIBERICA Moisturizing Foam Eye Make Up Remover. Šķiet, ka sejas āda izskatās tīra, taču pēc 1 minūtes FOREO LUNA™ pierādīs pretējo. 

Saslapinām ierīci zem tekoša ūdens (starp citu, to var lietot arī dušā, kas ir MEGA liels pluss (mēģināju pāris reizes, bet man smadzenēs kaut kas gļučī un neatkāpjas fobija, ka tūlīt iespers ar elektrību :D)) un uzspiežam nelielu daudzumu sejas attīrīšanas līdzekļa. Man personīgi labāk patīk putojoši un maksimāli maigi, piemēram, Pien- DAIRY SPA Face. Pašam FOREO ir arī savs līdzeklis, bet neesmu to mēģinājusi, tāpēc nevaru ieteikt. Nospiežam vidējo podziņu - iedobi un sākam darboties.

Atceros, ka pirmajās lietošanas reizēs man vibrācija šķita par spēcīgu, tāpēc uzreiz noregulēju uz 2. mazāko stiprumu (to var vienkārši izdarīt ar + un - podziņām). Komplektā ir atrodama arī ļoti noderīga vizuāla pamācība, kā tieši lietot ierīci - apļveida kustībās, sākot ar sejas lejasdaļu. Ik pēc 15 sekundēm ierīce noraustās, un tas nozīmē, ka laiks pāriet pie nākamās sejas zonas. Pēc vienas minūtes ierīce noraustīsies divas reizes un ieslēgsies pretnovecošanās režīmā. Es nelietoju šo funkciju, tāpēc vienkārši izlsēdzu FOREO LUNA™.  Parasti starp silikona sariņiem ir redzamas kosmētikas paliekas (wtf, no kurienes?? vai tas nozīmē, ka visus šos gadus es īstenībā gāju gulēt ar netīru seju ?? raudošs smiley) (man šķiet, ka tieši šajā momentā sievietes kļūst apsēstas ar lunu).

Noskalojam seju, noskalojam ierīci un vienkārši nosusinam dvielī. Tālāk turpinām ar savu ierasto sejas kopšanas rituālu - tonikiem, serumiem, krēmiem / maskām utt. Tas viss uzsūksies daudz labāk un dos vēl lielāku efektu, jo beidzot spēj tiešām iekļūt ādā. Esmu mēģinājusi lietot FOREO LUNA™ no rītiem, taču man tomēr labāk patīk vakaros. To var lietot arī divas reizes dienā - atšķirībā no saru birstēm, tas nekairina ādu. 

Un tagad par pašu galveno - rezultāti ! Pusgada laikā mana sejas āda ĻOTI uzlabojās. Pirmkārt, pazuda kaitinošā sausā ādiņa uz pieres un deguna (kuru varēja pamanīt tikai pēc tonālā krēma uzklāšanas). FOREO LUNA™ noņem atmirušās ādas šūnas, tāpēc nejūtu nepieciešamību lietot sejas skrubi.  Otrkārt, mazinājās izsitumu biežums un intensitāte, jo sejas āda tiek pamatīgi attīrīta un porās nekas neiesprūst. Un, treškārt, pavisam negaidīti, samazinājās grumbiņas uz pieres (ziniet, kad jums ir pāri 25 un noteiktā gaismas leņķī var saskatīt tādus kā grumbiņu uzmetumus vietās, kur pēc gadiem 10 noteikti būs gravas ? tagad šie melnraksti ir knapi saskatāmi !). 

Esmu lietojusi arī saru birsti no Philips un budžetam draudzīgāku variantu no Braun, taču FOREO LUNA™ pārspēja abus. Ātram salīdzinājumam, kāpēc FOREO LUNA™ ir mans absolūts favorīts :

  • saudzīgs pret ādu (var lietot pat 2 reizes dienā, pat uz nedaudz iekaisušas ādas),

  • vienkārša kopšana (noskalo, noslauki dvielī un iemet kosmētikas maciņā - nav jāgaida, kamēr sariņi nožūs),

  • higēnisks (ātri žūstošs silikons bez porām neļauj uzkrāties baktērijām),

  • neprasa papildus izdevumus (nav jāmaina uzgaļi un to nav iespējams tik vienkārši deformēt kā sarus).

Kā jau minēju sākumā, nespēju iedomāties, ka FOREO LUNA™ ieņems tik spēcīgu pozīciju manā sejas ādas kopšanas rituālā. Lietošana ir vienkārša, kopšana neprasa laiku, bet rezultāti ir fantastiski ! Āda ir kļuvusi tīrāka, maigāka un veselīgāka tikai pateicoties kārtīgai attīrīšanai. Atšķirībā no dārgiem krēmiem, kuri pēc pusgada beidzas, FOREO LUNA™ var lietot gadiem, tāpēc tas noteikti ir ieguldījuma vērts. 

CENA Foreo LUNA™  Normal/Sensitive Skin €169 (šobrīd ar atlaidi €101.40)


YOU MAY ALSO ENJOY