🇱🇻ATSAUKSME | Garnier Micellar Cleansing Water

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Jā, es atceros, ka pavisam nesen apgalvoju, ka uz kosmētiku ekonomēt nedrīkst, bet jūs jau ziniet, ka gadās visādi, tāpēc nav slikti būt gatavai alternatīvām un izveidot backup plānu.

Godīgi sakot, es gāju uz veikalu pēc kosmētikas noņemšanas salvetēm, bet mans skatiens aizmaldījās pilnajos plauktos un aizķērās pie Garnier Micellar Cleansing Water. Biju mēģinājusi micerālo ūdeni vienu reizi (liekas, ka tas bija Lancôme, bet īsti neatceros), un mana ziņkārība ņēma virsroku. 

peppercakes-garner-micellar-water

Jūs jau nojaušat, ka šis produkts man patīk, ja jau stāstu jums par to šeit. Pēc konsistences tas ir kā ūdens, tikai maigāks. Vispār micerālais ūdens sastāv no ūdens, kurš ir papildināts ar mazām eļļas molekulām (micelles). Konkrēti šajā produktā eļļa galīgi nav jūtama, bet reuzltāts gan - kosmētiku ir ļoti viegli noņemt (arī ilgnoturīgo / ūdensizturīgo). Pēc lietošanas ir patīkama svaiga sajūta, bet ne uzbāzīgs vēsums, kā mēdz gadīties pēc dažiem tonikiem. 

Teorētiski micerālais ūdens atrodas kaut kur starp sejas attīrīšanas līdzekli un toniku, bet man tas aizvieto abus. Notīru seju ar vates plāksnīti un, ja nepieciešams, ar vates kociņiem un uzklāju sejas krēmu. 

peppercakes-garner-micellar-water

Vai jūs jau izmēģinājāt kādu no micerālajiem ūdeņiem ?


YOU MAY ALSO ENJOY