JANVĀRA FAVORĪTI : Skaistumkopšanas Produkti

DISCLAIMERŠis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Janvāri pavadīju dabīgā tēlā - ar minimālu make-up, liekot uzsvaru uz ādas un matu kopšanu. Šie bija mani visvairāk lietotie produkti.

NUTRIGANICS FOAMING FACIAL WASH BY THE BODY SHOP

Pirms tam lietoju losjonus, pieniņus un citus make-up noņēmējus, kuri prasīja daudz pūļu un vates disku. Man ļoti patīk šis putojošais sejas tīrītājs, jo varu to paņemt līdzi dušā un pusminūtes laikā iegūt tīru seju.

SAAR MELNO ĶIMEŅU EĻĻA

Uzklāju to katru vakaru un ļauju, lai nakts laikā tā veic savu burvestību. Un tā tiešām ir maģsika - no rīta āda izskatās tik veselīga, it kā ziemas sala un vēja nebūtu bijis. Ja palaidāt garām, ŠEIT es rakstīju par Melno Ķimeņu Eļļu.

BODY LOTION BY BIO2YOU

Mazo ceļojumu iepakojumu es pasāku nēsāt līdzi somiņā un lietoju kā roku krēmu. Tas ir ļoti viegls un momentāli iesūcas ādā.

LIP BALM PIRATE'S SECRET RECIPE BY UOGA UOGA

Uoga Uoga ir mūsu kaimiņu lietuviešu zīmols, kurš rada 100% dabīgus skaistumkopšanas produktus. Smiltsērkšķu lūpu balzāms ir viens no maniem mīļākajiem.

SILK BY BIOSILK

BioSilk spēj padarīt pūkainus matus gludus un mirdzošus un šī mazā pudelīte man kalpo vairākiem mēnešiem. Kopš esmu atklājusi šo brīnumu, konstanti pērku to atkal un atkal.

DZINTARS SKROPSTU UN UZACU EĻĻA

Vienā fotosesijā vizāžiste man ieteica šo eļļu, jo tā nostiprinot skropstas un palīdzot ataudzēt uzacis. Lietoju to katru vakaru un varu teikt, ka katrs vārds bija patiesība. Īpaši patīkami, kad labi produkti ir vietējie.

Ceru, ka atradāt kaut ko noderīgu arī sev !


IESKATIES ARĪ ŠEIT