JŪNIJA FAVORĪTI : Skaistumkopšanas Produkti

DISCLAIMERŠis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Par laimi, es biju no tiem pusaudžiem, kurus neskāra ādas problēmas, izņemot periodisku pumpiņu šur tur. Tāpēc es nekad nepievērsu īpašu uzmanību kopjošajai kosmētikai. Kā es to nožēloju tagad.

Otrās dzīves desmitgades vidus ir laiks, kad viss parādās uz sejas - dehidrācija, negulētas naktis, cepumi un reta vīna glāze (/ tekilas šots). Tā es iegrimu sejas ādas kopšanā : krēmi, maskas, toniki un losjoni ir mani ikrīta un ikvakara sabiedrotie. Esmu vēl tālu no eksperta līmeņa, bet pagaidām dalos ar saviem favorītiem ! 

CLEAR EYES /CHRISTIAN BRETON

Dzīvoju es laimīgi ar vienu kosmētikas noņēmēju un nekad neapsvēru domu izmest naudu uz speciālu acu make-up noņēmēju. Līdz šī pudelīte iekrita manās rokās, un tagad es vēlos, lai tā nekad nepaliek tukša. Vieglais un caurspīdīgais šķidrums ideāli noņem skropstu tušu un laineri, atstājot uz acīm patīkamu svaiguma un vēsuma sajūtu. 

MASQUE DE BEAUTE DRY SKIN /CHRISTIAN BRETON

Šīs ir mans numur viens favorīts, jo burtiski izglāba manu sejas ādu. Gadalaiku maiņa, gaisa kondicionieris un garas stundas pie datora nežēlīgi izžāvēja manu sejas ādu. Pēc pirmās uzklāšanas, man likās, ka āda jūtas kā izžuvusi puķīte, kuru beidzot aplaistīja. Parsti es lieku masku vakarā un atstāju uz nakti, jo tā ļoti ātri iesūcas, nedod eļļainu sajūtu un nesmērē spilvenu (jā, es guļu ar seju spilvenā).

MITRINOŠS SEJAS KRĒMS / VENUS

Produkts, kurš vienkārši labi dara savu darbu - mitrina ādu. vieglas tekstūra un svaiga smaržas ir kā papildus bonusi. Pirmo reizi lietoju produktu no Venus un esmu apmierināta ar kvalitāti - labprāt izmēģinātu vēl kaut ko no šīs firmas.

MITRINOŠS TONIKS 'SAVVAĻAS ROZE' NO STENDERA

Vienmēr jūtos lepna, kad labs produkts ir vietējais ražojums. Daudzus gadus atpakaļ, kad Stendera bumbu un ziepju bums beidzās, es uz brīdi aizmirsu par šo zīmolu. Tikmēr, viņi paspēja izveidot vairākas līnijas ādas un matu kopšanai. Esmu apsēsta ar šo toniku - tas tik patīkami atsvaidzina ādu no rītiem !

PRECIOUS GOLD ACU KRĒMS /CHRISTIAN BRETON

Christian Breton ir iekarojis manu skaistumkopšanas pasauli. Acu krēmi ir absolūti jauns segments man, jo nekad iepriekš neesmu tos lietojusi. Krēma sastāvā ir zelts un kaviārs, kuri darbojas arī kā anti-aging, bet šo efektu es pagaidām nevaru komentēt (par laimi !). Tomēr visvairāk man patīk mazie zelta spīdumiņi, kuri paliek uz vaigukauliem pēc krēma uzklāšanas.


IESKATIES ARĪ ŠEIT