🇱🇻ATSAUKSME | LANCÔME Énergie De Vie - Fluīds, Losjons un Maska Sejai

DISCLAIMER
This post was created before my switch to cruelty-free lifestyle.
Šis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Jauna sejas kopšanas līnija no Lancôme ir saviļņojusi skaistuma pasauli. Énergie De Vie produkti paceļ sejas mitrināšanas rituālu citā līmenī, pateicoties vieglajām formulām un unikālajam sastāvam. Līnija ir radīta mūsdienīgām, aktīvām un vienmēr aizņemtām pilsētu iedzīvotājām, ko atspoguļo sauklis Made of Energy

Ļoti patīk promo video ar Lily Collins - ieliku arī šeit nelielai otrdienas iedvesmai !

Visu LANCÔME Énergie De Vie produktu sastāvā ir godži ogas, citronu balzams no Francijas un genciānas ekstrakts. Vieglās formulas ir ideāli piemērotas vasarai, jo ātri iesūcas ādā un labi mitrina. Visiem produktiem piemīt svaiga, uzmundrinoša smarža, kura nedaudz atgādina zaļumus. 

Mēnesi lietoju tikai šos 3 produktus sejas kopšanai un esmu gatava dalīties iespaidos.

peppercakes-lancome-energie-de-vie-20.jpg

LANCÔME Énergie De Vie The Smoothing & Plumping Pearly Lotion

Pērļu losjons pēc izskata atgādina micerālo ūdeni - caurspīdīgs ar dažāda izmēra pērlītēm, kuras nekad nenosēžas, tāpēc tas vienmēr izskatās kā tikko sakratīts. Lietoju losjonu katru rītu, lai attīrītu ādu pirms fluīda uzklāšanas. Tas burtiski pamodina ādu (un mani !) un darbojas arī kā mitruma magnēts, palīdzot sekojošajiem līdzekļiem pildīt savu darbu. 

CENA 60.99 EUR | 200 ml

LANCÔME Énergie De Vie The Overnight Recovery Sleeping Mask

Ja man parādītu šo produktu bez iepakojuma, es to acumirklī iedalītu vasaras sejas krēmu kategorijā, pateicoties želejveidīgajai konsistencei. Taču tā ir maska ! Uzklājot uz sejas, maska pārvēršas ūdenī, pazeminot temperatūru par 1.8°C un radot brīnišķīgu svaiguma sajūtu (īpaši pēc dienas, pavadītas vasaras saulē, kad šķiet, ka sārtie vaidziņi izstaro siltumu). Maska ātri iesūcas ādā, radot sajūtu, ka uz sejas nekas nav uzklāts, kas, iespējams, ir viens no iemesliem, kāpēc lietoju to katru vakaru. Un, protams, arī tas, ka sejas āda no rīta izskatās veselīgi mitrināta un jūtas lieliski.

CENA 60.99 | 75 ml

peppercakes-lancome-energie-de-vie-35.jpg

LANCÔME Énergie De Vie The Smothing & Glow Boosting Liquid Care

Līnijas zvaigzne noteikti ir mitrinošais fluīds sejai, pret kuru mana mīlestība aug ar katru dienu. Pirmkārt, tas ieekonomē laiku no rīta, aizvietojot serumu, krēmu un make-up bāzi. Formula ir ārkārtīgi viegla - atgādina sabiezinātu ūdeni. Tikai 1 dozatora deva spēj fantastiski mitrināt ādu, padarot to veselīgāku un skaistāku. Ja būtu jāizvēlas tikai 1 produkts no visas līnijas, es noteikti ņemtu šo ! Manuprāt, tas ir labākais, kas varētu notikt ar manu sejas ādu šovasar.

CENA 60.99 | 50 ml

Vai jūs esiet mēģinājuši kādu produktu no Lancôme Énergie de Vie ? Kuri ir jūsu vasaras must-have sejas kopšanas produkti ?


YOU MAY ALSO ENJOY