LANCÔME Grandiôse Extrême Mascara & Liner

DISCLAIMERŠis raksts tika veidots pirms manas pārejas uz cruelty-free dzīvesveidu.

Pēdējā laikā Lancôme mūs nebeidz pārsteigt ar inovatīviem produktiem. Tikko atjēdzāmies no Juicy Shaker kā mums jau piedāvā nākamos jaunumu - skropstu tušu ar izliektu kātiņu Lancôme  Grandiôse Extrême un laineri ar atliecamu kātiņu Lancôme Grandiôse Liner. Par vienu esmu lielā sajūsmā, par otru - mazākā, bet stāstīšu visu pēc kārtas.

Lancôme Grandiôse Extrême

Atcerieties Black Swan epopeju, kuras laikā parādījās unikālā Lancôme Grandiôse ar izliekto kātiņu? Nesen ir iznācis šīs tušas update - Lancôme Grandiôse Extrême. Abām tušām ir identiski iepakojumi un līdzīgi nosaukumi, tāpēc no sākuma pat nesapratu, ka ir iznācis jaunums. Pirmo Grandiôse neesmu mēģinājusi, taču pēc apraksta var spriest, ka jaunā versija ne tikai kuplina un atliec, bet arī pagarina skropstas, kā arī nesatur parabēnus, sulfātus un ftalātus.

Par skaisto iepakojumu biju ļoti sapriecājusies, taču pašā tušā esmu nedaudz vīlusies. Pateicoties izliektajam kātiņam, uzklāšana ir ērtāka un ne reizi neesmu nosmērējusi degunu vai acs kaktiņus. Kā redzams bildēs, skropstas izskatās diezgan saķepušas un tušas birstīte nespēj tās izķemmēt (nobirst asariņa). Esmu gan iemanījusies uzklāt Grandiôse Extrême vienā kārtā tā, lai izskats ir daudz maz dabīgs, jo tā tūbiņa ar rozīti nu pārlieku patīk man.

CENA 35.49 EUR | 10 ml

Lancôme Grandiôse Liner

Inovācija, kuru nedrīkst palaist garām - acu laineris Lancôme Grandiôse Liner. Kad tikko ieraudzīju liecamo kātiņu, pasmējos pie savis, ka tas droši vien ir kārtējais izgudrojums uzmanības pievēršanai nevis praktiskam labumam. Tikko uzvilku kaķaci ar Lancôme Grandiôse Liner, manas domas diametrāli mainījās. Tas tiešām ir ĒRTS.

Kātiņa 35° izliekums ir ideāli piemērots, lai izīmētu skropstu līniju tuvu acs iekšējam kaktiņam. Video redzams, ka Lisa Eldrige saliekto laineri lieto līnijas iezīmēšanai visā acs garumā, taču man patīk pielikt to ārējam kaktiņam, lai nospiestos flick.

Lainerim ir izteikti melns, matēts finišs un lieliska noturība un noņemšana nesagādā nekādas grūtības. Tāpat kā skropstu tušai, arī lainera sastāvā nav parabēnu sulfātu un ftalātu. Ne ar vienu laineri vēl nebija sanācis tik ātri uzvilkt kaķaci kā ar Lancôme Grandiôse Liner - nebaidos to izmantot pat steidzīgajos rītos.

CENA 35.49 EUR | 1.40 ml

Vai jūs esiet mēģinājuši kādu no šiem produktiem ? Vai arī labāk pieturaties pie klasiskiem taisniem kātiņiem ?


IESKATIES ARĪ ŠEIT